Як навчитися діджеїнгу. Діджеїнг це просто.

Єдиного правильного способу бути діджеєм не існує. Кожен починає з того, що вчиться у інших і, постійно практикуючись, придумує власні способи діджеїнгу. Основне, що потрібно знати - діджеїнг - це просто змішування ударних в різних піснях і гарне почуття слуху. Головне - потрапити в біт. Інше прийде з практикою.
Вам знадобиться
  • 2 копії однієї і дой ж записи
  • 2 вертушки
  • Диджейский пульт
  • Ноутбук
  • Колонки
  • Навушники
Інструкція
1
Перед тим як вчитися діджеїнгу , спробуйте більше дізнатися про музику. Ви повинні вивчити все про сучасних музичних напрямках, їх відмінностях та особливостях. Зверніть пильну увагу на найбільш затребувані жанри.
2
Спробуйте поговорити з іншими діджеями. Це найкращий спосіб дізнатися більше про новий для вас виді діяльності. З'ясуйте, які навички були найбільш корисні в їх кар'єрі, і розвивайте їх у себе.
3
Спробуйте попросити допомоги у досвідчених колег, щоб навчитися діджеїнгу . Можливо, хтось із них погодиться стати вашим наставником.
4
Щоб навчитися діджеїнгу , встановіть все необхідне обладнання. Поставте мікшер (пульт) між двома вертушками. З обох сторін від устаткування розмістіть колонки. Надіньте навушники, переконавшись, що вони щільно прилягають до вух і не спадають з голови.
5
Вчіться для початку за допомогою однакових записів. Це допоможе відчути, в чому суть професії діджея. Поставте пластинки на вертушки. Встановіть на вертушках оригінальну швидкість відтворення запису (pitch на нуль). Встановіть кроссфейдер (важіль, який переводить звук між двома каналами) в центральне положення - так ви будете чути звук з обох вертушок одночасно.
6
Увімкніть запис на першій вертушці. Помістіть на пластинку палець і робіть рухи за годинниковою стрілкою і назад, щоб знайти перший удар, з якого починається композиція. Після того як знайшли, затримайте палець в цій позиції.
7
Запустіть друге вертушку. Поки звучить музика, спробуйте відчути ритмічний малюнок. Як тільки знайдете перший удар такту, квадрата (послідовність чотирьох тактів), відпустіть палець з першої платівки і дозвольте пісням грати в такт. Після цього можете тренуватися з різними композиціями.