Як запустити оснастку.

Оснащення в операційній системі Microsoft Windows прийнято іменувати мінімальний компонент управління, що входить в консоль управління ММС (Microsoft Management Console). Оснащення підрозділяються на самостійні і розширюють. Засобом управління оснащеннями служить інструмент «Диспетчер оснасток».
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення процедури запуску вибраної оснащення.
2
Введіть значення «імя_оснасткі.msc» (без лапок) у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску.
3
Скористайтеся значенням gpedit.msc для виклику оснастки «Групова політика» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску.
4
Розкрийте пункт «Конфігурація користувача" і перейдіть в пункт «Адміністративні шаблони» для виконання операції визначення параметрів доступу до інших оснащення.
5
Виберіть пункт «Компоненти Windows» і вкажіть пункт «Консоль управління Microsoft».
6
Виберіть пункт «Компоненти Windows» і вкажіть пункт «Консоль управління Microsoft».
7
Введіть значення secpol.msc в полі «Відкрити» та підтвердіть запуск оснащення «Локальні параметри безпеки» натисканням кнопки OK для виконання процедури редагування політики паролів, прав доступу та облікових записів користувачів.
8
Вкажіть значення perfmon.msc в рядку «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження запуску оснащення «Продуктивність системи» для визначення завантаженості процесора і жорстких дисків, обсягу використовуваної пам'яті і розмірів кешу та інших базових параметрів системи.
9
Скористайтеся значенням lusrmgr.msc в полі «Відкрити» та виконайте натиснення кнопки OK для підтвердження запуску оснащення «Локальні користувачі та групи», що дозволяє здійснити створення нових і редагування вже існуючих груп користувачів, або введіть значення devmgmt.msc для виклику оснащення «Диспетчер пристроїв», що забезпечує можливість управління більшістю пристроїв на використовуваному комп'ютері та натисніть кнопку OK для підтвердження запуску.
10
Ознайомтеся з можливостями інших оснасток і використовуйте їх у міру необхідності.