Як обіграти в шашки.

Щоб обіграти суперника в шашки , необхідно розуміти мета гри - розташувати шашки таким чином, щоб вони не заважали хорошим ходам суперника, але в той же час закривали його фігури так, щоб він не міг вчинити такі ходи без втрати.
Інструкція
1
Перші ходи найбільш важливі для гри і часто визначають її підсумок. Заздалегідь дивіться на розташування шашок на дошці, подумки змінюючи їх місце залежно від планованого вами ходу. Намагайтеся зрозуміти гру противника. Поставте себе на його місце і зробіть кращий з вашої точки зору хід. Напевно так само вчинить і ваш противник. Ви можете передбачити хід гри на кілька ходів вперед.Виігриш в шашки залежить, звичайно ж, від порядку ходів кожної конкретної гри, проте є кілька порад, які дозволять вам завжди залишатися переможцем.
2
Тримайте шашки в центрі ігрового поля - це найбільш вигідне розташування для руху вперед, а також спосіб уникнути їх блокування суперником.
3
Намагайтеся не переміщати останні два ряди знизу, якщо тільки вам не належить побити шашку супротивника. Якщо вам пора ходити шашками з другого ряду, використовуйте для цього другу шашку зліва. Така стратегія неодноразово випробувана, скористайтеся нею.
4
Постарайтеся не рухати нижній ряд фігур доти, поки це можливо. Якщо черга дійшла до нижнього ряду, спочатку ходите крайній лівій, а потім наступної за нею шашкою.
5
Слідкуйте за тим, щоб кожен ваш хід досягав дві мети відразу: з 2 можливих варіантів наступного ходу суперника кожен привів би до втрати його шашки .
6
Під час розміну постарайтеся зайняти середні позиції на поле і відтіснити шашки суперника до країв поля. Якщо ваші фігури опинилися з краю ігрового поля, постарайтеся повернути їх в центр.
7
Ну і нарешті, завжди стежте за розташуванням шашок після запланованого ходу, щоб не дати можливості противнику побити 2 ваших шашки одночасно.
8
Не забувайте про те, що гравці з великою кількістю шашок виграють тільки тоді, коли знаходяться у вигідному становищі. Тому прагнете протягом гри або побити шашку супротивника, або, як мінімум, закрити її для подальших ходів.