Як дізнатися тип коробки.

Винахід автоматичної коробки передач привело до зниження навантажень на водія під час руху. Проте асортимент АКПП занадто багатий, що іноді незрозуміло який же з типів краще. Кожен з автоматів володіє своїми плюсами і мінусами, які потрібно враховувати при виборі.
Інструкція
1
Класична гідравліка відрізняється відсутністю прямого зв'язку двигуна автомобіля і коліс. Крутний момент передається за допомогою робочої рідини через ведену і провідну турбіну. В гідромеханічних трансмісіях існує режим спорт, зимовий режим, програма економічної їзди, а також можливість перемикання передач вручну. Найчастіше варіант переходу на ручну їзду називається Tiptronic, тобто при перемиканні швидкості достатньо штовхнути ручку передач вперед, щоб вибрати наступну передачу, або назад, щоб включити попередню.
2
Якщо у вас встановлений варіатор, то автомобіль буде споживати менше палива, ніж при використанні інших трансмісій. Варіаторная КПП працює поступово і самостійно підхоплює момент перемикання, зберігаючи при цьому швидкісний баланс. При використанні такої коробки передач автомобіль працює в одній тональності, немов тролейбус, проте в найбільш нових механізмах дана проблема відчувається набагато менше.
3
Роботизована механіка по начинці нагадує механічну коробку передач, однак за характером управління вона є чистим автоматом. Даний механізм лояльно реагує на спокійний режим їзди, проте якщо різко втиснути педаль газу в підлогу, то перемикання передач стане одразу відчутним - ви будете почувати різкі поштовхи при зміні кожної швидкості. Роботизована КПП споживає менше палива, а сам механізм легше, ніж у випадку з іншими коробками.
4
Роботизована трансмісія з двома зчепленнями працює набагато м'якше і чіткіше, ніж звичайний автомат. Однак вартість такого механізму набагато вище і він використовується в основному на спортивних автомобілях. Педаль зчеплення використовується тільки на старті, після цього вичавлювати її немає необхідності, досить просто перемикати передачі. Ця коробка досить гучна і відсутня всякий комфорт при перемиканні.
Зверніть увагу
Механічна коробка передач має педаль зчеплення, яка в більшості автоматів відсутній. Механіка має поетапне будова, тобто для підвищення або зниження передачі ручку перемикання необхідно пересувати на щабель вгору або вниз.