Як давати смекту кошеняті. Як розвести смекту для кошеняти.

Травна система кошенят дуже делікатна. Тому проблеми з кишечником у малюків трапляються часто. Ветеринар може призначити засоби, що нормалізують стілець кошеня, наприклад, «Смекту». Ваше завдання - дати ці ліки правильно.
Вам знадобиться
  • - порошок "Кошторис";
  • - кип'ячена вода;
  • - одноразовий шприц без голки;
  • - махровий рушник.
Інструкція
1
«Смекта» - препарат, що усуває діарею, що нормалізує роботу шлунку і кишечника. Він нетоксичний і легко виводиться з організму. Ліки випускається у вигляді порошку, розфасованого в трехграммовие пакетики. Перед тим, як давати «Смекту» кошеняті, розведіть її водою, перетворивши в рідку емульсію. Якщо лікар не зробив інших вказівок, розведіть полпакетика препарату в чверті склянки ледь теплої кип'яченої води. Ретельно розмішайте, домагаючись однорідності розчину.
2
Рідкі ліки кішкам дають за допомогою одноразового шприца без голки. Візьміть шприц середнього розміру, наберіть розчин «Смекти». Випустіть з шприца повітря. Всі ці дії проробіть заздалегідь, щоб вся процедура зайняла якомога менше часу і не принесла додаткових хвилювань кошеняті.
3
Візьміть кошеня, загорніть його в рушник так, щоб зовні залишилася тільки голова. Кошеня буде чинити опір, тому зафіксуйте тільце понадежнее. Вставте носик шприца в пащу кошеня збоку, там, де немає зубів. Для цього вам навіть не знадобиться відкривати пащу звіру - просто відверніть верхню губу. Постарайтеся не подряпати слизову.
4
Плавним натисканням на поршень шприца вприскування в пащу кошеня ліки. За один прийом можна дати близько 2 мл препарату. Слідкуйте, щоб малюк не крутив головою, а емульсія не вилилася. Злегка стисніть щелепи звірка і підніміть його голову. Дочекайтеся, поки кошеня сглотнет.
5
Якщо ліки вилилося, повторіть спробу. «Смекта» нетоксична, і невелика передозування звірку не зашкодить. Виконавши процедуру, відпустіть кошеня, дайте йому можливість вмитися. У процесі він слізнет з вовни залишки ліки.
6
Повторюйте процедуру кожні два-три години. Лікування бажано поєднати з дієтою - кілька годин не давайте кошеняті їжу, але не обмежуйте його в питво. Через 6-8 годин зазвичай настає поліпшення. Якщо ж діарея продовжується, зверніться до ветеринара, можливо, він призначить інше лікування.