Як привітати з ювілеєм весілля.

Ювілей - річниця, зазвичай пов'язана з круглими датами. Гостям хочеться бути оригінальними і придумати привітання, яке підкреслить особливе ставлення до ювілярів.
Інструкція
1
З'ясуйте, які значущі події відбулися в житті дорогих людей з часу останнього ювілею. Відмітьте ці події у вітальній листівці, щоб не писати загальними фразами. Наприклад, останній раз річницю весілля відзначали п'ять років тому, і за цей час у ювілярів народився онук. Побажайте до наступного свята поява внучки - цим викличте посмішку і підкреслите приємні новини останніх років.
2
Підготуйте для вручення подарунка мелодекламацію. Так називається виразне читання віршів або прози під музичний супровід. Якщо подарунок вручається від кількох людей, в декламації може брати участь кожен. Почніть з написання сценарію, а потім розподіліть ролі між учасниками. Не всі вміють красиво декламувати або вільно триматися при публічному виступі. Тому при написанні сценарію комусь доручите довгі уривки виступу, а комусь дайте всього одну строчку тексту. В сценарій можуть увійти красиві вірші про сімейне життя, відповідний уривки з літературних творів, гумористичні сценки. Декламація не повинна бути занадто довгою - оптимально 5-10 хвилин, але все залежить від складу і кількості запрошених - не у всіх можуть бути подібні номера. Можна приготувати декілька декламацій.
3
Підберіть для текстового сценарію відповідну музику. Якщо нікому грати, можна використовувати магнітофонні записи. Музика підкреслить характер поздоровлення, додасть сумні чи радісні відтінки. Всю декламацію можна вимовити під одне музичний твір. Вийде добре, якщо включити музику не в самому початку, а на певній рядку вірша. Якщо декламація довга, краще використовувати різні музичні уривки, щоб слухачі не втомлювалися.
4
Дайте кожному учаснику завдання вивчити текст декламації напам'ять і проведіть кілька репетицій. Ювілей - особлива подія, тому буде некрасиво, якщо виступаючі почнуть читати з папірця.
5
При врученні подарунка спочатку розкажіть декламацію, потім прочитайте вітальну листівку, складену на першому кроці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VJIUGrS-9Bg