Як зберігати повідомлення з комп'ютера.

Операційна система в ряді випадків повідомляє користувача про різні події або просить підтвердити будь-які дії. Подібного роду запити або повідомлення відкриваються в окремому діалоговому вікні. Спеціальної форми для їх збереження не передбачено, тим не менш, користувач все ж може зберігати повідомлення з комп'ютера або переглядати інформацію про певні події.
Інструкція
1
«Сфотографуйте» екран свого монітора з що ще повідомленням. Зробити це можна різними шляхами. Натисніть клавішу PrintScreen на клавіатурі. Зображення вашого «Робочого столу» (і всіх наявних на ньому відкритих папок, діалогових вікон та іншого) буде скопійовано в буфер обміну.
2
Запустіть будь-який графічний редактор і створіть новий документ. Як правило, додатки для роботи з зображеннями автоматично пропонують розмір нового документа, відповідний розміру зображення, що міститься в буфері обміну. Якщо цього не сталося, задайте розміри самостійно. Вставте в новий документ скрін «Робочого столу», збережіть файл у форматі графіки.
3
Зробити фото повідомлення також можна за допомогою спеціальної програми, яка захоплює зображення подібно клавіші PrintScreen, але зберігає його в окрему папку вже у вигляді готового зображення. Різновидів таких програм багато. Встановіть додаток для захоплення зображення з диска або завантажте його з мережі інтернет.
4
Запустіть додаток, вкажіть формат і директорію для збереження файлу і використовуйте гарячу клавішу (відповідно до настройками програми), щоб зберегти повідомлення з комп'ютера. Для перегляду отриманого кадру пройдіть в директорію, яку ви обрали для збереження файлів, і відкрийте потрібний вам файл за допомогою програми для перегляду зображень чи графічного редактора.
5
В операційній системі Windows ви також можете отримати інформацію про повідомлення та попередженнях, скориставшись програмою "Перегляд подій". Через меню «Пуск» викличте команду «Виконати». У порожньому полі введіть без лапок або прогалин eventvwr.msc і натисніть кнопку ОК або клавішу Enter.
6
Інший спосіб. Через кнопку «Пуск» відкрийте меню та виберіть «Панель управління». У категорії «Продуктивність і обслуговування» виберіть розділ «Адміністрування» і клікніть лівою кнопкою миші по значку "Перегляд подій". У діалоговому вікні, виберіть потрібне вам повідомлення і натисніть на кнопку у вигляді двох листів - інформація буде скопійована в буфер обміну. Вставте її в будь текстовий редактор і збережіть.
Пам'ять більшості сім-карт обмежена всього тридцятьма повідомленнями . Як правило, телефони мають набагато більш значний обсяг внутрішньої пам'яті. У випадку, якщо ваші повідомлення переповнені, але ви не хочете видаляти їх, ви можете зберегти їх на комп'ютері.
Інструкція
1
Збереження повідомлень на комп'ютері можливо в тому випадку, якщо ваш телефон синхронізований за допомогою дата-кабелю. Як правило, необхідні компоненти для цього процесу - дата-кабель, драйвера, а також програмне забезпечення, знаходяться в комплектації телефону . У випадку якщо це не так, необхідно їх дістати. Дата-кабель ви можете купити в магазині стільникового техніки. Для того щоб підібрати потрібний, досить зіставити роз'єми на телефоні з роз'ємами на дата-кабелі. Наявність в комплекті диска з програмним забезпеченням бажано, але необов'язково. Ви можете знайти їх самостійно.
2
Вивчіть технічну документацію вашого телефону і знайдіть адресу офіційного сайту фірми-виробника. Зайдіть на нього і скачайте драйвера, а також програмне забезпечення, необхідне для синхронізації. Пам'ятайте про те, що програмне забезпечення може підходити для всього модельного ряду, в той час як драйвера повинні підходити саме для вашого телефону . Скачайте і встановіть дані компоненти, після чого підключіть телефон. Необхідно здійснення дій саме в цій послідовності, інакше пристрій, тобто ваш телефон, може бути не визначено вашою операційною системою.
3
Підключіть ваш телефон і запустіть програмне забезпечення для синхронізації. Переконайтеся що програма "бачить" телефон. Виділіть всі повідомлення, збережені в пам'яті телефону , після чого скопіюйте їх у файл на комп'ютері. Не відключайте телефон від комп'ютера до завершення операції, інакше дані можуть бути загублені. Відключайте телефон від комп'ютера тільки після появи повідомлення про завершення копіювання. Бажано не чекати поки повідомлення виявляться переповнені, а періодично оновлювати базу і зберігати її на комп'ютері. Це вбереже ваші особисті дані у разі крадіжки або втрати телефону .