Як клеїти плитку пвх. Як наклеювати пвх плитку.

Популярне сьогодні покриття для підлоги - плитка ПВХ . Її переваги перед іншими покриттями очевидні: міцність і стійкість до механічних пошкоджень, простота монтажу, довговічність, різноманітність фактур, розмірів і забарвлень, помірна ціна. Сучасна плитка ПВХ екологічно безпечна, тому широко застосовується в громадських і житлових приміщеннях.
Вам знадобиться
  • - плитка ПВХ;
  • - клей для плитки ПВХ;
  • - зубчастий шпатель;
  • - гумовий валик або скалка;
  • - поліруючий засіб.
Інструкція
1
Для укладання плитки ПВХ ідеально вирівняйте підлоги. На стяжку нанесіть самовирівнюючий склад товщиною 2-3 мм. Основа повинна бути сухим і чистим, без слідів фарби і воску. Плитка ПВХ і клей повинні зберігатися протягом двох діб в приміщенні, де буде клеїтися плитка, при температурі від 18 до 29 градусів. Така ж температура повинна бути в перебігу двох діб після наклейки плитки.
2
Плитку ПВХ наклеюйте від центру приміщення, який знайдіть на перетині ліній, проведених від центру однієї стіни до центру протилежною. Перевірте, як укладається плитка, уклавши пробний ряд без клею. Якщо у краю залишається половина плитки, то стартові лінії варто перенести на цю величину.
3
Клей використовуйте за рекомендацією виробника плитки. Наносите його на площу статі, яку зможете обклеїти протягом 1 години, так як клей висихає, і плитка може приклеїться погано.
4
Укладайте плитку на рекомендований шар клею, наносячи його зубчастим шпателем на основу. При укладанні наступної плитки подгоните її впритул до попередньої, тільки після цього прокатайте по ній валиком або качалкою, щоб притиснути до основи. Слідкуйте, щоб плитка йшла рівно, орієнтуючись на проведені стартові лінії.
5
Укладайте плитку ПВХ по краях, коли буде закінчена укладання основного простору, нарізаючи плитки необхідної величини. Після настилання плитки нанесіть на неї 2-3 шари засобу для полірування. Готові підлоги з плитки ПВХ легко миються із застосуванням миючих засобів.
Зверніть увагу
Крім плитки, яку необхідно приклеювати з використанням клею, випускається самоклеюча плітка.Плітку ПВХ переважно використовувати на великих площах, так як доставка і укладання її не викликає ускладнень.
Корисна порада
На кухні та у ванній використовуйте плитку ПВХ з фактурним покриттям, що перешкоджає скольженію.Укладку плиток можна почати і від стіни, перевіривши величину підрізування останнього ряду плитки. Якщо вона незначна, то треба розділити її навпіл і підрізати і перший ряд плиток.