Як перевести книгу в формат jar. Як переверсті блокнот в формат jawa.

Щоб електронну книгу можна було читати прямо з мобільного телефону з підтримкою java-додатків, текст має бути записаний в форматі jar. Для конвертації текстового файлу знадобиться спеціальне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • Програма TequilaCat.
Інструкція
1
Одним з популярних додатків для перетворення текстових файлів в java-книги є безкоштовна програма російською мовою Tequila Cat. Завантажити її можна на офіційному сайті розробників за адресою www.tequilacat.org. Після завантаження програми на комп'ютер (не вимагає установки) можна приступати до конвертації електронної книги.
2
Запустіть файл Shell.exe для початку роботи з програмою. Перед вами відкриється головне вікно додатка, де з меню зліва ви зможете підібрати тип, розмір і колір шрифту, вказати колір фону і виконати інші настройки. Для цього достатньо вказати у відповідних полях необхідні значення.
3
Зробивши первинні настройки, можна додавати текстовий файл, встановивши значення MIDP 1.0 в розділі «Виберіть модель телефону». Програма працює з txt-файлами, і, якщо книга записана в будь-якому іншому форматі, скопіюйте текст і збережіть його за допомогою стандартного Windows-додатки «Блокнот» в формат txt.
4
З меню «Книги» виберіть команду «Додати книгу " і вкажіть шлях до підготовленого раніше txt-файлу. В полях «Ім'я JAR файлу» і «Назва книги в телефоні» з'явиться назва текстового файлу. Якщо воно написано російською мовою, змініть його, використовуючи латинські букви. Додайте до назви файлу значення «_1», щоб отримати мидлет (додаток) для телефонів, що працюють з профілем MIDP 1.0.
5
Натисніть кнопку запуску процесу конвертації з меню програми. Мідлет буде створений і поміщений в папку з вихідним текстовим файлом. Відкривши цю директорію, ви виявите два готових до роботи файлу з розширеннями * jar і * jad. Їх можна завантажувати в телефон і приступати до читання.
6
Щоб отримати електронну книгу в форматі jar для телефонів, що працюють з профілем MIDP 2.0, з головного меню програми встановіть значення MIDP 2.0 в настройках моделі телефону. Оскільки вихідний файл вже вибраний, вам необхідно тільки змінити в назві файлу останні два символи: замість «_1» ввести «_2».
7
Натисніть на піктограму з зображенням телефону і книги в правому нижньому куті програми, щоб створити мидлет для профілю MIDP 2.0. В папці з вихідним файлом з'являться ще два файли: «[назва книги] _2.jad» і «[назва книги] _2.jar». Для читання книги з мобільного пристрою їх необхідно скопіювати в телефон.
Корисна порада
Якщо ви не знаєте, який з профілів (MIDP 1.0 або MIDP 2.0) використовується у вашому мобільному телефоні, створіть і скопіюйте всі чотири файли. Пристрій розпізнає тільки вас файли.