Як затвердити посадові інструкції.

Посадові інструкції відносяться до загальноросійському класифікатору документації 011-93. При складанні та затвердженні слід керуватися листом Роструда №4412-6. Трудовий кодекс не містить вказівок з приводу складання та оформлення даного документа, тому всі твердження можна віднести до внутрішніх правовим актам підприємства, регулюючим функції, обов'язки та кваліфікацію з тієї чи іншої посади.
Вам знадобиться
  • - посадові інструкції;
  • - наказ.
Інструкція
1
Щоб затвердити посадові інструкції , спочатку складіть окремі інструкції для кожного співробітника, або по кожному найменуванню посади. Всі внутрішні правові акти складаються та узгоджуються адміністративним складом підприємства з урахуванням думки первинної чи незалежної профспілкової організації, що діє від імені робітників. Також необхідно враховувати всі статті Трудового кодексу, так як коло посадових обов'язків не може суперечити загальному законодавству.
2
У кожній інструкції докладно опишіть весь коло обов'язків по окремим співробітникам, або складайте загальну інструкцію для найменування однієї посади. Це означає, що якщо у вас 3 бухгалтера, то коло посадових обов'язків, ступінь кваліфікації і виконуються функції можуть бути різними, в цьому випадку ви пишете і стверджуєте окремі інструкції . Якщо всі 3 співробітника виконуватимуть однаковуфункцію, мати одну і ту ж кваліфікацію, то посадову інструкцію можна скласти одну, застосовну до певного найменуванню посади.
3
Кожну посадову інструкцію пишіть машинописним текстом, ставте підписи посадових осіб, присутніх на затвердження, друк своєї організації, дату затвердження. При складанні тексту додатково керуйтеся кваліфікаційного довідника, затвердженим постановою № 37 Мінпраці від 21.07.98., ГОСТом Р 6.30-2003 і другим розділом даного ДСТ. Кожна інструкція повинна мати порядковий номер, наприклад ДІ-1, ДІ-2 і т.д.
4
Заключним затвердженням ДІ є наказ. Уніфікованої форми даного наказу немає, тому складайте його у вільній формі на бланку організації. Вкажіть дату складання наказу, номер, підстава. В даному випадку підставою буде наказ «Про затвердження посадових інструкцій».
5
Запишіть, з якого номера, з якої, ви стверджуєте інструкції , найменування посад за списком затвердження. В одному рядку з найменуванням посади ставте номер посадовий інструкції , наприклад керівник відділу кадрів - ДІ-01. Все твердження ви можете оформити загальним списком. Якщо в якусь інструкцію надалі ви будете вносити зміни, то затверджуйте її окремим наказом. Вкажіть дату складання наказу, з якого числа ввести в дію всі інструкції .