Як виростити каскадну петунію.

Каскадна петунія - прекрасне рослина, яка привертає до себе погляди оточуючих своєю незвичайною формою. Виростити це пишність не складно. При правильному догляді і дотриманні всіх правил посіву ця рослина буде радувати вас і ваших близьких.
Вам знадобиться
  • - насіння каскадної петунії;
  • - грунт для посіву;
  • - ємність для висадки;
  • - пульверизатор;
  • - торф'яні горщики;
  • - поліетиленова плівка (скло).
Інструкція
1
Посів насіння проводите в березні - квітні місяці. Якщо ви хочете домогтися більш раннього цвітіння каскадної петунії, то насіння висівають в кінці січня - початку лютого.
2
Грунт для посіву підготуйте пухку, яка здатна добре утримувати вологу. Пам'ятайте: субстрат для вирощування каскадної петунії не повинен бути лужний і сільнокіслой. Тому при виборі грунту особливу увагу приділіть складом. Також ви можете приготувати землю для посадки насіння самостійно. Для цього вам буде потрібно: пісок, торф, листова або дернова земля і добре перепрілий перегній. Дані компоненти змішайте в рівних частинах і отримаєте поживну грунтову суміш.
3
У заздалегідь підготовлену ємність на дно насипте шар дробленого керамзиту, він буде утримувати вологу в ґрунті. Після цього заповніть решту отриманою сумішшю грунту. Насіння каскадної петунії розсипте поверх грунту і обприскати водою з пульверизатора. Далі невеликим шаром грунту (1-2 мм) прикрийте їх зверху.
4
Всі компоненти ретельно перемішайте і просійте спочатку через дуже велике сито, потім - через більш дрібне. Найбільшим відсівом заповніть нижню частину горщика (також на дно можна насипати шар дробленого керамзиту), а дрібним - верхню третину. Наповніть підходящу ємність вологим ґрунтом, розсипте по її поверхні насіння і обприскати водою з пульверизатора. Ємність накрийте поліетиленовою плівкою або склом і тримайте посіви при температурі 20-25 градусів.
5
Перші два тижні посіви поливайте щодня з пульверизатора, додаючи у воду слабкий розчин марганцівки. Далі число поливів можна скоротити, а кількість води збільшіть.
6
Не забувайте про додаткові підгодівлі розсади. За весь час вирощування достатньо 2-3 рази посіви обприскати стимуляторами росту («Циркон», «Епін-Екстра"). Придбати їх можна в спеціалізованому магазині.
7
Після появи перших листочків розсаду пересадите в окремі торф'яні горщики, діаметром 5-8 см. У відкритий грунт зміцнілі паростки висаджуйте в травні-червні, це найбільш сприятливий період для пересадки каскадної петунії.