Як видалити пароль з флешки на телефоні. Як прибрати пароль з флешки телефону якщо забув пароль.

Деякі стільникові телефони Nokia підтримують можливість установки пароля на карту пам'яті, яку використовує стільниковий телефон. Якщо такий пароль встановлений, а ви з якоїсь причини забули його, розблокувати картку пам'яті можливо. Для цього вам знадобиться утиліта JAF І програма Nokia Unlocker.
Вам знадобиться
  • - програма Nokia Unlocker;
  • - програма JAF;
  • - програма Nokia PC Suite.
Інструкція
1
Знайдіть і завантажте на жорсткий диск комп'ютера вищевказані програми. Перевіряйте завантаження антивірусом, щоб не заразити комп'ютер вірусами. Увімкніть раніше встановлений Nokia PC Suite на комп'ютері та запустіть утиліту JAF Якщо у вас немає програми Nokia PC Suite, завантажте її з офіційного сайту nokia.ru і встановіть в локальний диск персонального комп'ютера. Перевіряйте всі файли за допомогою антивірусного програмного забезпечення.
2
Знайдіть вкладу ВВ5 утиліти JAF і перейди на неї. Встановіть прапорець поруч із пунктом Read PM, а потім натисніть на кнопку Service. Вкажіть параметр Select PM start address рівним нулю, а параметр end address рівним 512 (це початковий і кінцевий блок пам'яті). Уважно вводите дані, оскільки це важливий процес для видалення пароля з карти пам'яті.
3
В наступному вікні вкажіть місце для зберігання отриманого РМ-файлу. Після закінчення зчитування закрийте утиліту JAF і запустіть програму Nokia Unlocker. У даній програмі вам потрібно вказати шлях до отриманого РМ-файлу, щоб програма обробила його і розшифрувала дані. Натисніть на кнопку «Визначити», щоб почати процес дешифрування. Програма виведе отриманий пароль у полі «Пароль на карту пам'яті». Запам'ятайте його і спробуйте ввести у вашому телефоні.
4
Якщо на карті пам'яті зберігаються непотрібні дані (наприклад, музика або старі фотографії), зняти пароль можна повним форматуванням карти пам'яті. Вийміть карту пам'яті з телефону і відформатуйте її на комп'ютері через утиліту "Керування дисками". Далі натисніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Форматувати». Як тільки процес форматування буде закінчений, вставте карту назад у телефон і спробуйте завантажити які-небудь файли для перевірки.
Корисна порада
Ніколи не ставте важкі паролі на карту, так як вони швидко забуваються.