Як встановити Яндекс.Пробки в телефон.

Додаток Яндекс.Карти + Пробки вчасно проінформує вас про дорожню ситуацію і допоможе вибрати правильний маршрут. Встановіть мобільний додаток і ви зможете стежити за подіями на дорозі з екрану свого мобільного телефону .
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон з налаштованим GPRS-інтернетом;
  • - комп'ютер, підключений до інтернету
Інструкція
1
За допомогою комп'ютера зайдіть на інтернет-сторінку сайту Яндекс.Мобільний. У форму справа вгорі сторінки введіть номер свого мобільного телефону та натисніть «Отримати посилання». Отримайте на вказаний номер телефону смс-повідомлення, що містить посилання для установки програми Яндекс.Карти на телефон.
2
Наберіть в браузері свого мобільного телефону адресу m.ya.ru/ymm і скачайте додаток Яндекс.Карти безпосередньо на телефон.
3
Введіть у спеціальну форму на сторінці Яндекс.Мобільний (http://mobile.yandex.ru/maps/download/) марку і модель свого мобільного телефону та натисніть «Завантажити додаток». Завантажте програму в свій комп'ютер, а потім самостійно встановіть його на мобільний телефон.Еслі ви знаєте, яка версія програми Яндекс.Карти підходить для вашої моделі телефону , скористайтеся на цій же сторінці прямим посиланням для завантаження програми.
Зверніть увагу
За допомогою встановленої програми Яндекс.Карти ви зможете визначати своє місце розташування й напрямок руху тільки при наявності вбудованого або зовнішнього GPS-приймача.
Корисна порада
Якщо у вашому телефонному апараті не налаштований GPRS-інтернет, ви зможете скористатися посиланням «Налаштувати інтернет» вгорі інтернет-сторінки самостійної установки програми. У вікні, введіть назву свого оператора зв'язку, вкажіть модель телефону і його номер. Отримайте смс-повідомлення з автоматичними налаштуваннями GPRS-інтернета.Мобільние карти Яндексу доступні за адресою m.ya.ru/maps безпосередньо з вашого мобільного телефона.Еслі вашого міста ще немає на Яндекс.Картах, ви зможете створити його карту самостійно за допомогою сервісу Народна карта Яндекса. Цей веб-редактор дозволяє користувачам самим створювати схеми населених пунктів поверх знімків зі спутніка.На інтернет-сторінці самостійної установки програми Яндекс.Мобільний (http://mobile.yandex.ru/maps/download/) доступні прямі посилання для завантаження програми Яндекс. карти різних версій - Simbian, Windows Mobile, J2ME, Android, WinCE.