Як лікувати застуджена голову.

У наші дні застудити голову дуже просто, достатньо походити взимку без головного убору. Перш за все, ви повинні знати симптоми «застудженою голови». Крім головного болю, це можуть бути запаморочення, оніміння потилиці, відчуття сторонніх звуків у вухах. Як же лікуватися в таких випадках?
Інструкція
1
Негайно зверніться до лікаря. У тому випадку, коли до описаних симптомів приєдналася біль у вусі, треба терміново йти на прийом до отоларинголога. А до його відвідин можна використовувати перевірені народні засоби зняття больового синдрому, наприклад, закопувати цибулевий сік або борний спирт. Після закапування вушний прохід (або обидва проходу) слід заткнути ватними тампонами.
2
Ходіть будинку в теплій хустці або загорніть голову шаллю. Ляжте і відпочиньте, зараз вам потрібен повний спокій. Не влаштовуйте будинку протяги, не слухайте гучну музику, краще, якщо навколо буде повна тиша.
3
Також можете прогріти вухо. Для цього нагрійте хустинку гарячою праскою і прикладайте, постійно змінюючи хустки. Але надійніше все-таки відразу після появи болю або шуму у вухах звернутися до лікаря. Особливо якщо ці симптоми супроводжуються підвищенням температури або розладом зору! Оскільки переохолодження голови інший раз приводить до дуже серйозних хвороб, аж до менінгіту. І тут вже зволікання з лікуванням може привести до самих плачевних наслідків.
4
При перших симптомах «застудженою голови» ні в якому разі не виходьте на вулицю з непокритою головою. Прийміть ванну з різними травами, наприклад, ромашка і шавлія мають заспокійливу дію.
5
Якщо ви відчуваєте занадто сильний біль, можете прийняти знеболюючий засіб. Також зняти больові відчуття допоможе точковий масаж голови. Виконуйте його подушечкою середнього пальця. Натисніть на область скроні, подумки зосередьте біль саме в цьому місце, потім різко приберіть палець. Теж саме виконайте і в області перенісся. Також ви можете помасажувати саму голову , розташуйте руки на маківці один проти одного, потім розведіть їх у напрямку до вух і шиї, злегка натискаючи.