Як створити образ диска з файлу iso.

Образ диска - це файл, який містить в собі копію всіх даних, що знаходяться на будь-якому носії, наприклад, жорсткому диску, DVD або CD диску. З образом диска, змонтованим на віртуальний диск, можна працювати як зі звичайним «матеріальним» носієм. Щоб створити образ диска з файлу .iso, .mds або .mdf, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Встановіть з диска або завантажте з мережі інтернет програму-емулятор CD/DVD дисків (Alcohol 120%, Daemon Tools або подібну їм). Дотримуйтесь інструкцій по установці, щоб інсталювати програму на свій комп'ютер. Після цього запустіть емулятор.
2
У верхньому рядку меню виберіть з доступних інструментів (Tools) команду Add IDE Virtual Drive. Це необхідно для того, щоб на вашому комп'ютері був створений новий віртуальний привід, на який ви потім і змонтуєте образ диска, який хочете запустити.
3
Дочекайтеся, поки програма створить віртуальний диск. Після завершення операції з'явиться новий значок з написом Empty («Порожній»). Ім'я диску буде присвоєно залежно від того, скільки дисків вже є на вашому комп'ютері. Наприклад, якщо у вас один дисковод для читання дискет (А), локальний диск (С) і DVD-привід (D), то новий віртуальний диск матиме ідентифікатор Е.
4
Клацніть по значку нового приводу правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду «Змонтувати образ» (Mount Image) або двічі клікніть по ньому лівою кнопкою миші. Дану команду ви також можете вибрати зі списку на панелі завдань або в меню Tools - залежно від інтерфейсу використовуваної вами програми.
5
Після відкриття нового діалогового вікна «Відкрити» (Open) вкажіть у ньому директорію, в якій збережений образ вашого диска .iso (.mds або .mdf). Дочекайтеся, поки образ диска буде змонтований на віртуальний диск. Після цього програму-емулятор можна закрити.
6
За допомогою компонента «Мій комп'ютер» відкрийте щойно створений віртуальний привід зі змонтованим на нього чином диска і працюйте з ним, як із звичайним CD або DVD диском: встановлюйте потрібні вам програми, або переглядайте дані.
7
Видалити такий диск, або змонтувати на нього образ іншого диска можна також за допомогою емулятора. Запустіть програму і повторіть для нового образу диска всі кроки, описані вище. Щоб видалити віртуальний привід, виберіть команду «Видалити віртуальний диск» (Remove Virtual Drive).