Як видалити хвости віддалених програм. Як видалити рекомендовану програму.

В процесі інсталяції програм , як правило, на жорсткому диску комп'ютера створюється окрема папка, в головне меню поміщається додатковий розділ, створюється ярлик на робочому столі, вносяться зміни до реєстру. При видаленні цієї програм и її деинсталлятор повинен все перераховане ліквідувати. Однак йому не завжди вдається зробити це в повному обсязі, і в результаті в системному реєстрі і на жорсткому диску накопичуються невикористовувані, але що займають місце і гальмуючі роботу комп'ютера залишки видалених програм .
Інструкція
1
Розкрийте головне меню операційної системи, якщо з нього потрібно видалити розділ, що залишився після деінсталяції прикладної програм и. Перейдіть до цього розділу і клацніть по ньому правою кнопкою миші. В випав контекстному меню виберіть рядок «Видалити», а на запит підтвердження операції відповідайте ствердно - натисніть кнопку «Так».
2
Запустіть файл-менеджер, якщо потрібно очистити жорсткий диск від непотрібних файлів, що залишилися після видалення програм и. В ОС Windows це можна зробити натисканням клавіш Win і E. Перейдіть в папку Program Files на системному диску - саме в ній за замовчуванням прикладні програм и розміщують свої каталоги. Знайдіть фолдер, назва якого збігається з назвою віддаленої програм и, і клікніть його один раз мишкою. Для видалення каталогу з усім його вмістом в корзину натисніть кнопку Delete, а для остаточного видалення (минаючи кошик) використовуйте поєднання клавіш Shift + Delete.
3
Перейдіть в папку з назвою ProgramData - вона розміщена на тому ж рівні ієрархії каталогів, що і Program Files. У ній прикладні програм и зберігають тимчасові файли з використовуваними в процесі роботи даними. Як і в попередньому кроці, знайдіть і видаліть папку, що відноситься до неіснуючої програм е. Якщо у вашій версії операційної системи каталогу ProgramData немає, то відповідну папку з тимчасовими даними слід шукати в каталозі з назвою Application Data. Він поміщається в Фолдер, назва якого відповідає вашому профілі (за замовчуванням - Admin), а ця папка, в свою чергу, знаходиться всередині каталогу Documents and Settings системного диска.
4
Запустіть редактор реєстру Windows, якщо з нього теж потрібно видалити невикористовувані записи Деінсталювати програм и. Це можна зробити натисканням клавіш Win + R з наступним введенням команди regedit і натисканням клавіші Enter. Використовуйте гарячі клавіші Ctrl + F, щоб відкрити діалог пошуку, а потім введіть назву віддаленої програм и або його частину і натисніть кнопку «Знайти далі». Коли редактор відшукає в реєстрі запису, що відносяться до цікавить вас програм е, перед їх видаленням обов'язково переконайтеся, що це саме те, що потрібно - операції скасування в редакторі реєстру не передбачено.
5
Використовуйте для чищення реєстру спеціалізовані програм и - вони мають функції пошуку і видалення записів, які не відносяться ні до однієї з встановлених програм . Знайти такий додаток в інтернеті не важко - наприклад, це може бути безкоштовна версія програм и Uniblue RegistryBooster (http://uniblue.com/ru/software/registrybooster).