Як зробити життя кращим.

Багато людей звикли жити по одній схемі "робота-дім-магазин-дім-робота". У них рідко виникає питання, чим зайнятися, тому що все заздалегідь продумано, і вони роблять одне і те ж з дня на день. Не можна сказати, що ці люди відчувають себе щасливими. Якщо опис підходить для вас, але ви хочете зробити своє життя кращим, уважно прочитайте і обов'язково застосуєте на себе наступні поради.

Інструкція
1

Переглянете свою звичну схему життя, а краще - відразу почніть її міняти. Це можуть бути будь-які дрібниці, які ви робите на автоматі, наприклад, замість того, щоб снідати вдома в тиші або при звуці радіо, відправляйтеся в найближчий парк з термосом і бутербродами і не забудьте прихопити з собою шматочок хліба, щоб розділити трапезу з качками. Така несподівана зміна в програмі зарядить вас позитивною енергією і емоціями як мінімум на півдня.

2

Візьміть аркуш паперу і напишіть все, що давно хотілося зробити, наприклад, з'їздити в якесь місто або навчитися плавати. Розпишіть всі свої бажання по пунктах, намагаючись не пропустити нічого важливого і другорядного.

3

Занесіть в свій список не тільки реально здійсненні ідеї, а й ті, що в даний момент не відповідають вашим матеріальним можливостям. Озвучені мрії мають властивість виконуватися з часом, тому не соромтеся в них зізнатися собі.

4

Визначившись з бажаннями, не зволікайте в їх виконанні. У найближчі вихідні вирушайте в маленьку подорож і запишіться, нарешті, на йогу.

5

Спорт підвищує якість життя в кілька разів, купіть собі абонемент у басейн, запишіться на уроки скелелазіння або просто купите собі велосипед, зробивши своє пересування по місту більш приємним і корисним.

6

не відгороджуватися від нових вражень. Частіше виходьте з дому, виїжджайте з друзями за місто, подорожуйте, купуйте нові книги і відкривайте в собі якісь цікаві здібності. Одним словом, розвивайтеся і розвивайте світ навколо себе.

7

Відвідуйте культурні заходи, саме там є шанс зарядитися новими ідеями і познайомитися з новими та корисними людьми.

8

Простір, в якому ми живемо, відіграє важливу роль у психологічному тлі людини, тому зробіть ваш будинок затишним, красивим і просторим. Приберіть все старі сліди минулого, неактуального, поновіть ремонт, повісьте нові фіранки і купіть новий посуд. У вашому домі повинні знаходитися тільки радують вас речі.

9

Цінуйте час, не втрачайте його даремно на непотрібні заняття, такі як пусте просиджування перед телевізором або комп'ютером вечорами. Краще прочитайте духовно розвиваючу книгу або прогуляйтеся з собакою, приділивши час своїм думкам та й просто розслабившись на свіжому повітрі. Завдяки таким простим заняттям ви не розтратите свою життєву енергію, а, навпаки, акумулюєте її в себе.