Як навчити пити з пляшечки.

Грудне вигодовування в життя новонародженого відіграє величезну роль. Проте бувають ситуації, коли виникає необхідність навчити малюка пити з пляшечки . Багато дітей зовсім неохоче переходять на штучне вигодовування, і молодим мамам деколи доводиться докласти масу зусиль для цього.
Інструкція
1
Знайомство дитини з пляшкою починайте приблизно за 2-3 тижні до того, як перекладете його на штучне вигодовування. Якщо ви хочете почати цей процес раніше, то не робіть це кожен день. Досить буде давати дитині пляшечку 2 рази на тиждень.
2
Багато дітей, що знаходяться на грудному вигодовуванні, можуть не брати пляшечку від мами. Вони починають вередувати і плакати, тому що не розуміють, навіщо йому дають щось штучне, якщо є справжнє. Тому краще, якщо це будуть робити батько дитини, бабуся або досвідчена няня.
3
Щоб привчити дитину до пляшечки, буде потрібно досить багато часу і терпіння. Під час годування експериментуйте. Більшість дітей хочуть, щоб цей процес був схожим на грудне вигодовування: таке ж положення, заколисуючий голос і т.д. А багато малюків, навпаки, вважають за краще їсти сидячи, трохи відвернувшись.
4
Не чекайте, поки дитина сильно зголодніє. Краще давайте йому пляшечку між годуваннями, коли він добре відпочив і не напружений.
5
Соски використовуйте такі, які максимально схожі з вашим околососковие гуртком і соском. Краще, якщо вони будуть мати широке, глибоке підставу, яка поступово загострюється до кінця соски. Не використовуйте соски з маленьким кінчиком (близько 1 сантиметра). Щоб визначити, наскільки швидко тече молоко, переверніть пляшечку соскою вниз і подивіться. Одна крапля в секунду - це швидкість, з якою, як правило, діти справляються без праці.
6
Якщо дитині не подобається якийсь тип соски, спробуйте підібрати інший. Перед тим як дати дитині пляшечку, нагрійте соску під струменем теплої води або, якщо у дитини ріжуться зубки, охолодіть її, трохи потримавши в холодильнику.
7
Коли будете давати пляшечку, переконайтеся, щоб малюк захопив соску повністю, а не тільки її кінчик.
8
При годуванні дитини з пляшечки ніколи не залишайте його без нагляду. При смоктанні лежачи молоко може потрапити в середнє вухо, що викличе вушні запалення. Крім того, пам'ятайте, що годування є актом спілкування, який передбачає і живлення і заспокоєння.
9
Пляшка є не єдиною альтернативою грудному годуванню. Годувати дитину можна і з чашки, з пальця за допомогою додаткової системи живлення, або з ложки або з піпетки.