Як малювати долоню.

Щоб навчитися красиво і правильно малювати долоню , потрібно багато практикуватися. У перших малюнках вам може допомогти в якості наочного матеріалу своя власна рука. Використовуйте кілька основних правил.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - простий олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Для початку спробуйте намалювати долоню на окремому аркуші паперу (спочатку ліву, потім праву). Розташуйте аркуш вертикально і за допомогою простого олівця почніть виконувати начерк. Якщо щось не виходить - не поспішайте прати, спочатку виправте малюнок, потім подкорректируйте ластиком.
2
Як і будь-яку частину тіла, начерк руки можна малювати за допомогою геометричних фігур. Намалюйте два квадрата, розташовані один над іншим так, щоб вони стикалися однією стороною. Нижній квадрат - це сама долоню , верхній - пальці.
3
Виконайте начерк великого пальця, який розташований під невеликим кутом до долоні. Для цього намалюйте невеликий трикутник, основа якого стосується бічної сторони квадрата. Від сторони цього трикутника намалюйте прямокутник - майбутній великий палець.
4
Тепер уточніть малюнок. Верхній квадрат розділіть на чотири рівні частини по вертикалі, позначивши, тим самим, пальці. Далі позначте їх довжину. Найбільший з пальців - середній. Далі за розміром йдуть: безіменний, вказівний і мізинець. Закруглите вершини пальців і додайте лінії згинів на пальцях.
5
Прорисуйте великий палець. Для цього зверніть увагу на будову свого власного пальця і плавними рухами олівцем закруглите прямокутний начерк. За допомогою ластику зітріть непотрібні лінії. Так як ви малюєте долоню , то на ній повинні бути зображені лінії згинів. Подивіться на свою руку, і, якщо хочете, скопіюйте напрямок згинів або покажіть їх самостійно.
6
Намітьте тінь. Легкими лініями почніть виконувати штрихування. Заздалегідь визначте, де у вас знаходиться джерело світла. Звертайте увагу на свою долоню , намагайтеся передати всі опуклості і западини. Якісь світлі частини ви можете виділити ластиком.
7
Тренуйтеся малювати долоню і, взагалі, пальці рук з натури, попросіть для цього своїх друзів або родичів. Звертайте увагу на напрямок пальців, на анатомію кисті людини.