Як під'єднати акустичну систему.

Для правильного підключення зовнішньої акустичної системи до комп'ютера необхідно дотримуватися простих правил. Це допоможе уникнути можливих труднощів і запобігти псуванню обладнання.
Вам знадобиться
  • Акустичний кабель.
Інструкція
1
Акустичні системи сучасних домашніх кінотеатрів здатні відтворювати більш чистий і якісний звук, ніж комп'ютерні колонки однакової цінової категорії. Складність в тому, що при підключенні акустики до плеєра використовуються зовсім інші типи з'єднання. Для вирішення цієї проблеми необхідно використовувати вказаний DVD-плеєр як підсилювача. Це допоможе швидко з'єднати колонки з комп'ютером, забезпечивши передачу якісного сигналу. Придбайте додатковий звуковий кабель.
2
На одному його кінці повинен знаходитися роз'єм Jack 3.5 mm, а на іншому - два «тюльпана». Пам'ятайте про те, що занадто довгий кабель може спотворювати сигнал, тому підберіть оптимальну довжину, якої вам буде досить. Підключіть потрібний роз'єм до звукової плати комп'ютера. Вибір каналу залежить від можливостей пристрою. Якщо ви не маєте можливість вказати призначення певного порту, то обов'язково використовуйте порт Audio Out.
3
Два залишилися коннектора вашого кабелю підключіть до роз'ємів Audio In, розташованим на DVD-плеєрі. Підключіть всі потрібні сателіти і сабвуфер (якщо він є) до DVD-плеєра. Увімкніть комп'ютер і плеєр і почекайте, поки завершиться завантаження операційної системи. Відкрийте меню налаштувань DVD-плеєра. Виберіть джерело вхідного сигналу, вказавши використовувані роз'єми.
4
Запустіть програму настройки звукової плати комп'ютера. Перевірте призначення використовуваного каналу. Він повинен називатися Audio Out. Виконайте настройку параметрів передачі сигналу. Для стандартного кінотеатру, котрий використовує сабвуфер і 5 сателітів, краще вибрати тип сигналу 6СH Speaker. Це забезпечить якісний розподіл звуку.
5
Увімкніть підходящий трек і налаштуйте детальні параметри звучання. Підкоригує гучність окремих колонок і налаштуйте потужність сабвуфера.