Як встановити шлагбаум.

З ростом числа машин в містах мешканці будинків з невеликими акуратними двориками все частіше і частіше замислюються про те, як убезпечити свою прибудинкову територію від стихійних парковок. І дуже часто рішення знаходиться тільки одне - встановити на в'їзді у двір шлагбаум . Проте далі теоретичних міркувань справа не йде, адже дуже мало хто знає, як можна оформити і встановити бар'єр для машин.
Вам знадобиться
  • - протокол зборів власників житла;
  • - кадастровий паспорт виділеної ділянки;
  • - дозвіл від пожежної служби, комунальних служб і ГИБДД.
Інструкція
1
Для початку організуйте загальні збори мешканців. Обов'язково запросіть і відповідального за вашу прибудинкову територію. Це може бути як представник керуючої компанії, так і член товариства власників житла. Адже саме їм доведеться займатися питанням установки шлагбаум а у вашому дворі.
2
На зборах мешканців проведіть голосування на тему установки загороджувального бар'єру. Встановити шлагбаум ви зможете тільки в тому випадку, якщо за його необхідність висловляться більше 51% мешканців будинку. Також в ході вашої зустрічі потрібно визначити і розмір вашого двору. Ці відомості ви будете надавати в спеціальні контролюючі органи. Ведіть протокол засідання. У ньому обов'язково перерахуйте тих, хто висловився «за». Підпишіть цей протокол і завірте його підписом відповідальної особи, яка присутня на зборах.
3
Прийміть на зборах рішення про формування певної земельної ділянки, яка буде вважатися власністю мешканців будинку. Потім зверніться до органів місцевого самоврядування із заявою про те, щоб вони зафіксували і затвердили в цьому статусі певний вами ділянку землі. Фахівці муніципалітету, у випадку, якщо з їхнього боку немає ніяких заперечень, повинні видати вам відповідні документи, які визначать статус цього виділеної ділянки.
4
Наступний крок, який вам потрібно зробити, - звернутися з відповідною заявою в пожежну інспекцію. Прикладіть всі зібрані документи - і ті, що ви отримали в ході зборів, і ті, що вам видали в органах самоврядування. Той же комплект документів необхідно віднести ще в ГИБДД і в комунальні служби.
5
Якщо все дали вам добро, можете переходити до вибору необхідної вам моделі бар'єрного пристрою. За словами фахівців, установка шлагбаум а обійдеться вам в середньому в 40 000 - 50 000 р. Однак нагородою стане тиша і спокій у вашому дворі. А також гарантія, що ніхто чужий не зможе в'їхати до вас і залишити свою машину.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_WYaYGWKrtE
Зверніть увагу
Якщо ви вирішите встановити шлагбаум у своєму дворі без узгодження цієї процедури зі спеціальними службами, то ви порушите статтю 23 Правил пожежної безпеки РФ. У цій статті йдеться про те, що «дороги, проїзди та під'їзди до будівель повинні бути завжди вільними для проїзду пожежної техніки». За порушення цієї статті передбачено штраф. Звичайно ж, і шлагбаум доведеться прибрати.