Як клеїти плінтус.

Стельовий плінтус, або по науковому жолобник допомагає надати ремонту закінчений вигляд. Такий плінтус виробляється з полістиролу, який спінюється безпечними газами. Жолобники відмінно маскують зазори між оздоблювальними матеріалами стіни і стелі.

Перед тим, як клеїти плінтус, розрахуйте його необхідну кількість. Розглянемо приклад: маємо кімнату розміром 3х4.5 метра, відповідно її периметр становить 15 метрів. Ділимо 15 на 2 (довжина однієї галтели), результат 7.5 галтелей. Для економії порахуйте скільки всього вам буде потрібно галтелей і округлятимете у велику сторону.Далее уявіть як ви будете клеїти плінтус, як він буде розташовуватися на стелі. Не лінуйтеся і накидайте схему на листку бумагі.Следующій крок - вибір клею. Придбайте клей для стельової плитки, саме він найкраще підійде для стельових плінтусов.Пріступая до наклеювання, майте на увазі, що сама складне в цій справі зарезка кінців плінтусів, які можуть стикуватися в кутах кімнати. Заздалегідь запасіться стуслом, спеціальним інструментом контролюючим кут отреза.Разрезать плінтус найкраще канцелярським ножем. Після того, як жолобник готова до наклеювання нанесіть вузькою смужкою клей на обидві поверхні, надлишки приберіть ганчіркою. Притисніть плінтус до стіни і залиште сохнути.

Декоративний стельовий плінтус є не лише чудовим елементом декору, здатним перетворити приміщення, але також допомагає приховати нерівності стику стелі і стін, що виникли при оштукатурюванні.
Вам знадобиться
  • Рулетка, столярне стусло, малярський ніж, шпаклівка Pufas або Fugenfuller, клей «рідкі цвяхи».
Інструкція
1
Існує два основних способи кріплення стельового плінтуса . У першому випадку ви клеїте плінтус на клей «рідкі цвяхи», а в другому на еластичну гіпсову шпаклівку Pufas або Fugenfuller.
2
Який би ви спосіб не вибрали, перш за все, відміряйте рулеткою плінтус потрібної довжини і обріжте один край плінтуса під кутом 45 ° за допомогою малярного ножа і столярного стусла. Якщо однією планки достатньо, щоб встановити плінтус від одного кута до іншого, обріжте обидва краї під кутом 45 °.
3
Нанесіть клей або розведену шпаклівку на тильну сторону плінтуса і приклейте плінтус між стіною і стелею. При використанні «рідких цвяхів» плінтус слід притримати кілька хвилин, поки клей не схопиться.
4
Діючи подібним чином, наклейте інші планки плінтуса по периметру кімнати і замажте розведеним розчином шпаклівки місця стиків і примикання до стіни і стелі, щоб стіни, плінтус і стеля утворили єдине ціле. Використовуючи вологу губку, приберіть сліди шпаклівки з поверхні плінтуса .
5
Дочекавшись повного висихання шпаклівки, можете приступати до обклеювання стін шпалерами або фарбування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0HMf7T-WSCA