Як налаштувати себе на позитив.

Оптимістичний настрій - це, в першу чергу, надія на успіх у всіх починаннях. Не було ще людини, яка, постійно Ноя про своєї незавидною частці, чогось досяг. Але різні обставини вибивають у нас грунт з-під ніг: сварка в родині або на роботі, провал якогось заходу, просто погода. Але потрібно не просто тримати себе в руках, а рухатися вперед. Щоб зберегти (або створити) правильний настрой, наслідуйте радам психолога.
Інструкція
1
Ні в якому разі не зліться на оточуючих і нікого не звинувачуйте в своїх негараздах, в тому числі себе. Пофантазуйте, подумайте про свої бажання. Може, пора сходити за подарунками для себе чи близьких, починають нарешті або викинути старе крісло, сходити куди-небудь? Уявіть свої бажання в деталях і фарбах, як ніби вони прямо перед вами. А тепер ідіть до їх виконання.
2
Не думайте про фінансові ускладнення, власних комплексах і недоліках. Не вважайте себе невдахою або невдахою через цих проблем. Якщо ви трохи попрацюєте над собою, благополуччя до вас прийде.
3
Приділіть увагу близьким, гуляйте з дітьми, спілкуйтеся з друзями.
4
Одягайтеся красиво, посміхайтеся і будьте чарівні. Внутрішнє прийде через зовнішнє.
5
«Я найчарівніша і найпривабливіша ...» - ця фраза вам здається смішною? А спробуйте говорити про себе вголос щось хороше. Визнання власних талантів і любові до себе затвердить вас в думці, що успіх досяжний.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wT--Jm27Ul8
Зверніть увагу
Налаштування на позитив: з чого варто почати? Як себе налаштувати впевнено на позитив? Підводимо підсумок. Настрій, як ми бачимо, у вас вже є - залишилася справа за малим: активна дія, і здійснюйте потрібні кроки для поліпшення особистого життя. Ставлення позитиву до навколишнього світу допоможе вам знайти точні шляхи для розв'язання всіх проблем, подолання їх і початок нової повної фарб життя.
Корисна порада
Настрій на позитив: з чого почати? І як же нам знайти такий бажаний позитивний настрій? Перш за все ви повинні перестати жаліти себе, плакатися на нестерпно важке життя. Кожен день говорите собі, що ви гідні лише найкращого в цьому світі. Якщо ви беретеся за яке або справа, то завжди думайте про позитивне його завершенні. Не потрібно вже заздалегідь налаштовувати себе на поразку. Якщо ви налаштовані на позитивний результат, то він таким саме і буде.
Кажуть, що щастя - не в грошах, але їх відсутність не кращим чином позначається на настрої і якості життя. Психологи стверджують, що внутрішній стан людини, її настрій знаходить відображення у зовнішньому світі. Існує теорія, що треба налаштувати себе на багатство , і воно неодмінно з'явиться. Бути може, якщо ви ще не багаті, варто спробувати пропоновані ними методики.
Інструкція
1
Прислухайтеся до себе. Поспостерігайте за власними думками. Якщо ви формулюєте свої бажання так: «Як я хочу цю машину (шубу, квартиру, роботу), але ні, я не зможу купити її, тому, що я мало заробляю (немає грошей, я не зможу, я не гідний)». Звичайно, з таким настроєм ви ніколи не станете багатим і ніколи не досягнете того, чого хочете - ви ще не встигли чогось побажати, як тут же обрізали себе крила і своїми думками позбавили себе бажаної мети.
2
Спробуйте використовувати для залучення багатства афірмації - позитивні судження, висловлювані в безапеляційною формі, які замінять негативні емоції на позитивні. Вони дозволяють мислити позитивно і запрограмувати себе на певні успішні установки.
3
Загальні слова про те, що думки матеріальні, вже давно доведено не практиці. Згадайте, якщо ви боїтеся чогось конкретного, з вами це, звичайно, трапляється. Позитивний настрой, оптимістичні думки притягують до людини позитивні події. Те, що він спочатку «будує» в своїй голові, потім втілюється в дійсності.
4
Аффірмація не є способом заробити гроші і стати багатим. Вона зовсім не виключає того, що вам доведеться потрудитися для цього, прибуття не лише фізично, а й над собою. Без цього багатство вам не голову не впаде, чекати цього просто нерозумно. Але афірмація допоможе вам налаштувати свою підсвідомість на позитивне мислення. Повторення цих мислеобразів необхідно, щоб викликати конкретні почуття і створити певне внутрішній стан.
5
Ви можете самостійно налаштувати себе на багатство і створити свої власні афірмації на гроші. Для цього правильно формулюйте свої думки - замовляйте не просто суму, а чітко формулюйте, для чого конкретно вона вам необхідна. Складіть собі своєрідну мантру з декількох аффирмаций, яку повторюйте декілька разів на день, запишіть її на папері. Повторюючи слова, подумки уявляйте собі те, що є для вас втіленням багатства, аж до дрібниць. Уявляйте собі не тільки образ багатства, а й свої відчуття і емоції.