Як зробити лілію з паперу. Як зробити квітку лілії з паперу.

Біла лілія символізує благородство і чистоту, зображення цих квітів красується на гербах королівського дому Франції, водяна лілія (лотос) вшановується народами Азії. Характерна форма квітки дозволяє виготовити його з паперу без особливих труднощів.
Вам знадобиться
 • Для білих лілій:
 • - біла і зелена кольоровий папір;
 • - клей;
 • - акрилові фарби;
 • - стара зубна щітка;
 • - 3 жовтих намистин;
 • - 1 біла намистина;
 • - тонка дріт;
 • - тонка квіткова стрічка або зелена изолента;
 • - маркер.
 • Для водяної лілії:
 • - зелений картон для листа;
 • - кольоровий папір світлих тонів.
Інструкція
1
Біла ліліяВирежьте з білої паперу 6 однакових пелюсток у формі витягнутого овалу з загостреними кінцями і 2 таких же пелюстки із зеленої паперу . Зріжте один з гострих кінчиків кожної пелюстки зріжте, складіть всі пелюстки навпіл поздовжньо. Візьміть 3 білих пелюстки і склейте їх нижніми (зрізаними) кінцями так, щоб вийшло вузьке кільце з отвором в центрі. З іншими 3 білими пелюстками поступите так само, але кільце, утворене підставами пелюсток, має бути ширше першого.
2
Розведіть трохи акрилової фарби водою, візьміть стару зубну щітку і, зануривши її у фарбу, окропити пелюстки, щоб вийшли цятки, як на справжніх кольорах, почекайте, поки фарба висохне. Відріжте 4 шматки дроту довжиною з весь квітка - зі стеблом і бутоном, візьміть жовті намистини, надіньте кожну на відрізок дроту, закріпіть так само поступите з білою.
3
Скрутіть стебла-дроту один з одним. Наніжьте на стебло спочатку пелюстки з вузьким кільцем, потім з широким, розправте пелюстки, підмалюйте маркером чорні крапки на внутрішніх сторонах. Візьміть квіткову стрічку або зелену ізоляційну стрічку, щільно оберніть стеблинка з дроту, прикріпіть з її ж допомогою зелені листочки.
4
Водяна ліліяСделайте з картону шаблон листа водяної лілії, контурами він схожий на яблуко без держака, за допомогою шаблону виріжте з паперу зеленого кольору лист. Зробіть картонний шаблон для пелюсток - витягнутий ромб.
5
Наріжте достатню кількість таких ромбів з кольорової паперу . Поверніть з кожного конус (вздовж), з'єднавши один з одним два протилежних низьких куточка, склейте. Наклейте пелюстки по колу на зелений лист внутрішньою частиною наверх або вниз - за бажанням.
6
Наріжте тонких смужок, схожих на стружки з білої і жовтої паперу , змастіть клеєм центр квітки і посипте стружками.
Квіти можуть стати прикрасою святкового столу або кімнати. Вони підкреслюють гарний настрій або створюють його. А якщо квіти зроблені з паперу, як латаття в нашому прикладі, вони стануть ще й вправою для тренування кмітливості і дрібної моторики.
Вам знадобиться
 • Аркуш паперу
Інструкція
1
Візьміть квадратний аркуш паперу (білої або тонованою). Зігніть його по обох діагоналях і знову розгорніть. Зігніть кути квадрата до центру так, щоб їх боку стикнулися. Поверніть вийшов квадрат так, щоб його кути розташовувалися на вертикальній і горизонтальній осях (квадрат стає ромбом). Знову загніть кути до центру.
2
Переверніть фігуру «спиною» до себе. З цього боку так само загніть кінці у напрямку до центру.
3
Після цього лівою рукою відігніть тільки що загнутий трикутник. Намацайте частина іншого трикутника на задній стороні заготовки, з якої з'єднаний цей фрагмент. Виведіть цей задній трикутник наверх і поступово загніть його на передню сторону моделі, натискаючи на його підставу і обертаючи навколо куточка квадрата. Тобто куточок опиняється всередині пелюстки. Щоб не порвати папір, можна при цьому повністю відігнути сусідні трикутники на зовнішній стороні, а після того як пелюстка виведений з виворітного на зовнішню сторону, сусідні трикутники повернути в колишнє положення.
4
Підніміть і сформуйте таким чином всі чотири пелюстки паперової латаття.
5
Потім переверніть орігамі задньою стороною до себе і відігніть залишилися трикутники. Пальцями злегка натисніть на їх центр з верхнього боку, надаючи округлу форму пелюсток.
6
Готову латаття можна розфарбувати аквареллю або декорувати дрібними блискітками.
Корисна порада
Для цієї фігури найкраще брати звичайний папір для принтера. Більш тонкі аркуші порвуться, а папір щільніше буде недостатньо пластична.