Як зробити маску для маскараду. маски для маскараду своїми руками.

Новий рік - це період маскарадів, де ви повною мірою можете проявити свою фантазію і талант. Кожен наряд повинен бути індивідуальний. А унікальна маска, зроблена своїми руками, тільки підкреслить вашу неповторність і додасть загадковості в образ.
Інструкція
1
Добре продумайте ваш образ. Від цього буде залежати форма маски і її декор.
2
Підберіть аркуш паперу потрібного кольору. Можна взяти просто чистий, а потім розфарбувати його.
3
Переверніть його. Зі зворотного, виворітного боку намалюйте форму очок, подовживши краю маски. На макеті краю можна загнути вгору або вниз, сам контур маски також можна намалювати звивистим. Все залежить від вашої фантазії.
4
Намалюйте підстави для очей. Пам'ятайте, що маска повинна приховувати ваші брови і заходити на вилиці.
5
Акуратно виріжте намальовану маску , залишивши по 1 сантиметру по периметру. Прикладіть маску до обличчя і намітьте місця для прорізів для очей, акуратно поставивши позначки олівцем.
6
Обережно зробіть отвори для очей. Використовуйте ножиці або канцелярський ніж. Не допускайте нерівностей і зазубрювання.
7
На одному з країв маски закріпіть гумку. Це можна зробити клейовим пістолетом, або акуратно прикріпити степлером. Після цього, прикладіть маску до обличчя і відрегулюйте розмір гумки так, щоб маска щільно трималася на обличчі. Закріпіть другий кінець резінкі.Вместо гумки можна використовувати дві мотузки, шматки тканини, які треба просто зв'язати на потилиці. Тут все залежить від вашого образу.
8
Обережно закрийте місця, де кріпиться гумка, заклеївши поверх папером. Щільно притисніть склеєні частини пальцями, щоб клей краще схопився.
9
Тепер маску потрібно задекорувати. Тут покладайтеся на вашу фантазію. Використовуйте декоративні пір'я, як довгі, так і короткі, виклавши їх віялом, брошки, намистини, шматочки кольорового скла, кольорового паперу, стрази, конфетті. Прикрасьте маску обривками тканини або повністю обклейте нею. Не бійтеся фантазувати.
10
Нанесіть на отриману маску аерозольний лак і дайте їй висохнути.
11
Замість паперу можна використовувати фольгу. Якщо скропити її лаком, вона не втратить форму.
Проведення будь-якого свята, а тим більше маскараду бажано або обов'язково передбачає наявність маски. Однак не завжди на прилавках магазинів, незважаючи на все розмаїття, можна побачити ту маску , яку хотілося б. У такому випадку цілком можна зробити маскарадну маску самостійно.
Вам знадобиться
  • кольоровий картон, циркуль і лінійка, ножиці, клей, кольоровий папір, блискітки і всілякі барвисті маркери, фломастери, яскраві ручки
Інструкція
1
Визначтеся з видом маски, яку ви маєте намір зробити. Можливий варіант у формі овалу, якщо міський передбачається повністю закривати обличчя. Інший вид - маска у формі витягнутої вісімки, призначена тільки для прикриття області очей.
2
Візьміть аркуш кольорового картону і олівець. На зворотному боці картонки намалюйте зовнішній обрис маски. При необхідності використовуйте циркуль і лінійку. Окрему увагу зверніть на передбачувані розміри маски. Вона повинна бути на кілька сантиметрів більше особи.
3
Виріжте намальовану маску по зовнішній межі. Зробіть прорізи для очей.
4
Тепер можна приступати до прикраси вироби. Візьміть кольоровий папір. Наріжте з неї невеликих різнобарвних сердечок, кружечків, крапельок. Нехай їх розмір буде від 2 до 4 сантиметрів у діаметрі. При нерівних формах це розміри найдовшого діаметру. За допомогою клею приклейте їх за серединки до вже вирізаною масці. Дайте можливість клею висохнути.
5
Поки клей підсихає, візьміть кілька смужок з різною кольорового паперу шириною приблизно 2 сантиметри. Наріжте їх в довжину у вигляді тонкої локшини по 3-5 міліметрів так, щоб один кінець отриманої локшини залишився нерозрізаним.
6
Візьміть ножиці, розкрийте їх і проведіть гострою частиною леза плазом по зворотному боці кінчиків локшини, щоб ті закрутилися.
7
Неразрезанную її частину приклейте до боків маски зовні. Щоб приховати місця наклеювання, на них зверху шляхом накладення приклейте виконані з кольорового паперу квіти.
8
За допомогою такої ж технології, як і при завивання кінчиків різнобарвною локшини, закруглите вільні, а не приклеєні до маски половинки сердечок, кружечків та інших деталей.
9
Отриману маску доповніть візерунками за допомогою маркерів, місцями злегка змастіть клеєм. Потім рясно посипте блискітками.
10
З щільного картону виріжте рейку, обмотайте фольгою і приклейте її до боку маски зсередини. Це ручка, за яку можна тримати маску . Замість неї можна прив'язати резиночку, за рахунок якої маска буде триматися на обличчі. Для цього в готовому виробі доведеться з боків проробити дві дірочки за допомогою діркопробивача.