Як зробити прикраси ручної роботи.

Прикраси ручної роботи - це прекрасна можливість втілити свої фантазії і зробити річ, яка буде неповторною. Красиві сережки і каблучки, кольє і підвіски, зроблені своїми руками, підкреслять ваш стиль, стануть прекрасним подарунком для дорогих вам людей і принесуть чимало радості в процесі виготовлення.
Вам знадобиться
  • - бісер;
  • - полімерна глина;
  • - жолуді, черепашки, пір'я, кісточки;
  • - голка і нитка (волосінь);
  • - лак;
  • - фурнітура.
Інструкція
1
Якщо ви хочете зробити прикраса з бісеру, вивчіть техніку бісероплетіння. Починайте з найпростіших виробів, поступово освоюючи методики. Наприклад, спробуйте сплести простий браслет, нанизуючи бісер на волосінь наступним чином: п'ять кульок - повернення до першої бісеринці, висновок нитки через неї. Ви отримаєте виріб, що складаються з маленьких ажурних колечок. В майбутньому ви зможете створювати більш складні, химерні композиції, треба лише набратися терпіння.
2
Дуже красиві вироби з полімерної глини. Вам потрібно надати прикрасі потрібну форму і покласти його в окріп для затвердіння. Використовуючи потрібну фурнітуру, ви зможете зробити красиву заколку для волосся, браслет або сережки для дівчинки.
3
Щоб зробити в'язану брошку, візьміть товсті трикотажні нитки і зв'яжіть, наприклад, квітка. Приєднаний шпилькою, він буде красиво виглядати на светрі або теплом плаття. Можна освоїти вузлову техніку - в цьому випадку, вам треба буде зробити на нитці велика кількість об'ємних вузликів і з отриманої заготовки створити квітку або фігурку.
4
Використовуйте будь приглянувшиеся матеріали - шкіру, метал, текстиль. Прекрасно підходять і природні дари, тобто, пір'я, шматочки кори, кісточки від авокадо, волоські горіхи, черепашки, камені, жолуді. Комбінуючи різні матеріали, можна добитися дивного ефекту. Додавайте блиску за допомогою стразів, паєток, атласних стрічок. Обробляйте природні матеріали спеціальному лаком, щоб уникнути їх псування надалі.
5
Обов'язково поклопочіться про фурнітуру. Краще купити її в магазинах для рукоділля. У вас має бути достатня кількість шпильок і цвяхів, шнурків, утримувачів для кулонів. Вибираючи фурнітуру, треба враховувати стиль майбутньої прикраси. Якісна фурнітура - основа будь-якого виробу, вона забезпечує довговічність і надійність створеної вами речі.