Як покласти гроші на мобільний через інтернет. Як класти з інтернету класти гроші на стільниковий.

Інтернет допомагає заробляти гроші і регулювати грошові потоки. Багато хто до цього вже звикли. Люди оплачують послуги через глобальну мережу, купують товари. І навіть поповнюють рахунок мобільного телефону, що став невід'ємною частиною нашого життя.
Інструкція
1
Найпоширеніший спосіб - це використання будь-якої електронної платіжної системи. Наприклад, Qiwi або WebMoney. Єдиний мінус - необхідно мати фінансові кошти на рахунку цієї системи.
2
У випадку з WebMoney, відкрийте програму WebMoney Keeper, введіть логін і пароль. Авторизуйтесь. У меню виберіть напис «За допомогою WebMoney ви можете», потім натисніть на пункт «Оплатити послуги», далі «Мобільного зв'язку». Відкриється вікно «WebMoney - Оплата». Знайдіть стільникового оператора, на чий номер ви хочете перевести гроші. Також ви можете просто почати вводити номер, а програма сама вибере потрібного оператора. Тепер вкажіть суму і номер гаманця, з якого буде вироблено поповнення рахунку мобільного телефону. Підтвердіть дані, зазначені в попередніх діях.
3
Якщо ви використовуєте Qiwi гаманець, зайдіть на сайт Qiwi (http://w.qiwi.ru). Пройдіть авторизацію, ввівши номер телефону і пароль. Виберіть пункт «Мобільний зв'язок», далі введіть номер телефону, рахунок якого треба поповнити, та суму. Підтвердіть операцію.
4
Якщо у вас немає електронних грошей, а є тільки банківська карта, її можна «прив'язати» до рахунку Qiwi. І списання відбуватиметься з вашого банківського рахунку. При підключенні картки до рахунку Qiwi, з вашого банківського рахунку буде знята невелика сума, яку необхідно вказати в спеціальному вікні. Її ви можете дізнатися, наприклад, у оператора в банку, або за допомогою SMS інформування.
5
Банківську карту також можна підключити до інтернет-банкінгу. Наприклад, у Ощадбанку дана послуга називається «Ощадбанк ОнЛ @ йн» (https://esk.sbrf.ru/). Щоб отримати доступ до послуги, потрібно бути підключеним до системи «мобільний банк», а також отримати спеціальний унікальний ідентифікатор і пароль для входу. Це можна зробити або через банкомат, або звернувшись до фахівця в банку. Зайшовши в систему, виберіть пункт «Платежі», потім «Мобільні телефони». Введіть номер і суму платежу. Підтвердіть операцію.
6
Будь-яку операцію в будь-якому з вищеописаних випадків можна зберегти обрані шаблони. Це прискорить оплату наступного разу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rxb1cBmb2uw