Як вибрати автоантену.

Без якісної автомобільної антени неможливо забезпечити хороше відтворення радіопередач у вашому приймачі. Щоб вибрати антену, необхідно враховувати не тільки її параметри, але й особливості дизайну, адже антена повинна гармоніювати із зовнішнім виглядом машини.
Інструкція
1
Визначте вид антени, яку ви маєте намір встановити на своєму автомобілі. Це може бути активне чи пасивне пристрій. Антени також діляться на зовнішні і внутрішні. Для установки внутрішньої антени в салоні автомобіля, можливо, буде потрібно змонтувати підсилювач сигналу з окремим джерелом живлення. Якщо вас цікавлять малі габарити і простота установки, зупиніть свій вибір на внутрішню антену.
2
При виборі враховуйте також, що зовнішня антена хоч і підключається до приймача безпосередньо, але менш надійна і схильна більшій дії негативних факторів середовища (її просто легше зламати).
3
Вибираючи антену, з'ясуйте у продавця-консультанта, на який діапазон хвиль вона може бути налаштована. Поцікавтеся також, чи можливо згодом обладнати антену спеціальним підсилювачем радіосигналу, якщо виникне необхідність в якісному прийомі радіопередач за межами зони стійкого прийому.
4
Оцініть принципову можливість кріплення зовнішньої антени на вашому автомобілі. Для місця установки слід вибрати точку, яка забезпечить найбільшу висоту антени. Враховуйте, що порядок установки телескопічною і штирьовий антен буде відрізнятися, а також те, що доведеться вносити мінімальні зміни в конструкцію даху або капота автомобіля.
5
Перед придбанням автомобільної антени уважно ознайомтеся з її паспортом; оціните параметри пристрою та гарантійні зобов'язання. Переконайтеся, що антена забезпечить необхідну вам якість прийому сигналу при мінімальному рівні шуму і найбільшому коефіцієнті посилення сигналу.
6
Для кріплення внутрішньої антени видберіте віконний отвір або поверхню заднього вікна. Приміряйте антену, на якій ви зупинили свій вибір, за місцем передбачуваного кріплення, щоб переконатися в тому, що вона впишеться в габарити поверхні і не стане перешкоджати огляду дорожньої обстановки з водійського місця.