Як завести свій щоденник. Як зробити свій щоденник в зошиті.

У всі часи щоденник був засобом, за допомогою якого людина ділився думками про себе і світ. Всі події, всі події фіксуються в щоденнику. В будь-який момент можна повернутися і подивитися, згадати і віддатися ностальгії. За допомогою щоденника можна зняти емоційне навантаження, щоб не тримати все накопичене в собі.
Вам знадобиться
  • - зошит для щоденника
Інструкція
1
Щоденник - це, перш за все, книга. Не дарма багато щоденники публікуються з різними цілями. В щоденнику відображено життя одного персонажа - господаря. Тому в першу чергу потрібно знайти підходящу зошит. У продажу також є зошити з книжковимоформленням, призначені спеціально для ведення щоденника.
2
Після цього можна оформити і підписати щоденник. Намалювати картинки на сторінках, красиво вписати своє ім'я. Можна надіти обкладинку, але таку, щоб вона не «кидалася в очі». Для цих цілей підійде чорна або сіра обкладинка, без написів і малюнків.
3
Тепер залишається тільки почати свої записи в щоденник. Намагайтеся писати кожен день, не упускаючи дрібниць. Можна записувати події, як тільки вони сталися, але для цього щоденник повинен бути завжди поруч. В інших випадках запис ведеться ввечері, перед тим, як лягти спати. Зберігайте щоденник в затишному місці, щоб ні у кого не було доступу. Можна купити щоденник з замком. Тоді стежте, щоб ключ був тільки у вас.
4
Ще один різновид щоденників - онлайн-щоденник. Для того, щоб завести такий щоденник, ви реєструєтесь у відповідному сервісі і вам виділяється користувацька сторінка. Ви можете записувати туди всі свої думки, події та зустрічі. Відмінною особливістю такого щоденника є те, що ви можете зробити його загальнодоступним. Будь-який користувач зможе його читати і залишати коментарі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=55SSWClQuVY
Корисна порада
Не показуйте свій щоденник нікому. Тримайте в таємниці навіть його існування.