Як відновити видалене повідомлення на телефоні. відновлення вилученого телефонів.

Необхідність відновлення віддаленого смс-повідомлення може виникнути в разі випадкового видалення. також буває, що виникає бажання відновити смс-повідомлення, щоб проконтролювати свою дитину або чоловіка.
Інструкція
1
У більшості випадків відновлення вилученого смс-повідомлення просто неможливо. Але існують певні моделі мобільних телефонів, які не відразу видаляють повідомлення, а зберігають їх в папці «Дистанційні». Зайдіть в телефоні в меню «Повідомлення», якщо у вас є папка «Видалені», то швидше за все, є і функція відновлення повідомлень.
2
Майже у всіх телефонах віддалена інформація ще деякий час зберігається в кеш-пам'яті SIM-карти. Відновити видалені смс-повідомлення можна за допомогою кард-рідера для сім-карт. Кард-рідер являє собою невеликий знімний носій, що зовні нагадує флеш-карту. У його отвір вставляється сім-карта, підключаєте кард-рідер до комп'ютера, після чого відбувається сканування та відновлення видалених смс-повідомлень.
3
Не намагайтеся звернутися до свого стільниковому оператору з проханням про відновлення видалених смс. Телефонні оператори не надають такого роду послуг.