Як відремонтувати фен.

Досить жорсткий режим експлуатації фена для сушки волосся (тряска/переміщення/падіння), призводить до того, що доводиться звертатися в сервісний центр. Але в деяких випадках, проробивши ряд нехитрих маніпуляцій, можна повернути фен до життя самостійно.
Вам знадобиться
  • - електрична розетка;
  • - фен;
  • - викрутка;
  • - тестер.
Інструкція
1
Уважно огляньте фен на наявність зовнішніх пошкоджень. Тільки коли їх немає, включіть прилад в електричну розетку, щоб визначити вид несправності.
2
Переведіть перемикач фена в одне з робочих положень. Якщо він не включається, насамперед перевірте, чи є напруга в мережі. Включіть в ту ж розетку справну настільну лампу. У разі, коли не працює і вона, загляньте в електрощиток. Цілком можливо, що спрацював автоматичний вимикач (вибило пробки).
3
Розберіть фен, попередньо вийнявши шнур з розетки. Викриття з корпусу всі гвинти і покладіть пристрій на рівну поверхню. Акуратно розділіть його на дві дзеркальні половинки або відокремте передню частину фена від задньої. Запам'ятайте або замалюйте: як розташовуються деталі всередині корпусу, а також, який гвинт куди вкручується (якщо гвинти мають різні розміри).
4
Перевірте шнур приладу на обрив. Продзвоните його тестером і при необхідності замініть. Перед кожним включенням фена має сенс оглядати зовнішню ізоляцію шнура.
5
Проведіть огляд запобіжника і всіх контактів усередині фена . Переконайтеся в їх цілісності або виправте виниклі порушення.
6
Продзвоните вимикач і електродвигун. При несправності двигуна зверніться до фахівців сервісного центру.
7
Зверніть вашу увагу на такі компоненти як повітрозабірник, нагрівальний елемент та вентилятор. За гратами повітрозабірника можуть скупчуватися волосся, пил і пух. Приберіть їх, змівши м'якою кистю.
8
Вийміть знімний фільтр (коли він є) і обережно, намагаючись не пошкодити тонкий фільтр, очистіть його від пилу. Нагрівальний елемент з обережністю обмітаючи пензлем. Дійте без зусилля.
9
Огляньте вал вентилятора, можливо, на нього намоталися волосся. Вони можуть заважати вільному обертанню. Зауважте положення вентилятора на валу, перш ніж зняти його. Приберіть все намотати на вал волосся. Встановіть вентилятор на місце і переконайтеся в тому, що він вільно обертається.
10
Поставте всі деталі на їх штатні місця і ще раз перевірте всі контакти. Зберіть корпус фена і закрутіть кріпильні гвинти. Вставте вилку в розетку і увімкніть фен.