Як налаштувати пошту в Samsung.

Сучасний мобільний телефон давно перестав бути просто засобом спілкування. Зараз ми слухаємо на ньому музику, встановлюємо програми, відправляємо і отримуємо електронну пошту , обмінюємося файлами, і це далеко не повний перелік функцій.
Інструкція
1
Увімкніть телефон, перейдіть в меню «Повідомлення», далі «Налаштування», виберіть пункт «Email-повідомлення», потім «Облікові записи», Email. Впишіть назву поштової скриньки. Далі виберіть його тип - POP3. Потім введіть адресу електронної пошти (ім'я поштової скриньки без символу "@"). Далі введіть пароль доступу до ящика. Збережіть зміни.
2
Виберіть з налаштованих профілів з'єднання з інтернет потрібний. Щоб ви могли налаштувати пошту в телефоні, повинен бути правильно налаштована і підключена послуга передачі даних у стільникового оператора. У наступному вікні введіть адресу сервера вхідної пошти, зазвичай він має вигляд pop.yandex.ru (це залежить від сервера електронної пошти, можна подивитися в настройках ящика на комп'ютері) .В полі "Порт Pop3" впишіть значення 110. Прапорець в опції «Безпека »встановлювати не потрібно. Далі введіть адресу сервера вихідної пошти, він виглядає зазвичай у форматі smtp.yandex.ru, не встановлюйте прапорця в опції «Безпека». Збережіть налаштування.
3
Перейдіть в меню «Повідомлення», далі виберіть пункт «Налаштування», перейдіть в пункт "Email повідомлення», далі виберіть «Профілі email», виберіть сім-карту. Введіть назву, пов'язане з даним оператором, далі впишіть ім'я доступу оператора, поля «Логін» і «Пароль" не заповнюйте.
4
Далі введіть настройки сервера dns, надані вашим оператором. Параметри сервера вихідних повідомлень дізнайтеся у свого мобільного оператора, щоб мати можливість відправляти листи через поштову програму. Цю інформацію ви можете знайти на сайті оператора.
5
Відкрийте програму "Електронна пошта», виберіть «Функції», далі «Служба захисту», потім виберіть «Нова» та натисніть «ОК». Виберіть поштовий клієнт, введіть своє ім'я та адресу. Далі введіть ім'я сервера вхідної пошти, пароль, аналогічно для сервера вихідної пошти. Далі на питання використання додаткових налаштувань дайте відповідь «Ні». Введіть ім'я облікового запису, щоб зберегти настройки пошти на телефоні. Клацніть «Зберегти».