Як встановити сканер Epson.

Компанія Epson є відомим виробником оргтехніки. Сканери являють собою один з найбільш популярних у користувачів продуктів цього виробника. Разом з цим у деяких можуть виникнути питання з установки такого пристрою.
Інструкція
1
Розпакуйте сканер Epson. Візьміть кришку і вставте її петлі в задню частину пристрою. Переконайтеся в тому, що кабель не опинився під кришкою.
2
Вставте компакт-диск, що в комплект поставки пристрою, в привід комп'ютера для установки драйверів. Програма установки запуститься в автоматичному режимі. Якщо цього не відбувається, виконайте наступні дії.
3
Відкрийте за допомогою провідника операційної системи папку «Мій комп'ютер» і двічі клікніть по диску Epson. Запуститься програма установки. Прочитайте що з'явилося ліцензійну угоду і натисніть кнопку Agree для згоди з ним. В наступному вікні Software Installation виберіть необхідні елементи для установки і натисніть кнопку Install. Далі дотримуйтеся згідно інструкції, що відображаються по установці кожного з обраних елементів. У вікні Product Registration здійсните реєстрацію сканера.
4
Якщо з яких-небудь причин установка драйверів з диска неможлива, завантажте інсталяційні файли з офіційного сайту Epson. Для цього запустіть інтернет-браузер і перейдіть за адресою http://epson.ru. Клікніть по посиланню «Драйвери та підтримка», відкрийте розділ « Сканери », знайдіть необхідний пристрій і клацніть по його назві. На наступній сторінці клацніть по посиланню «Драйвери», виберіть вашу операційну систему і завантажте відповідний драйвер. Після цього двічі клікніть по викачаного файлу і здійсните установку.
5
Після установки програмного забезпечення підключіть сканер до комп'ютера. Видаліть з пристрою наклейку. Підключіть кабель слайд-адаптера, якщо він є в наявності. Після цього з'єднайте шнур живлення з адаптером змінного струму. Один кінець вставте в сканер Epson а другий ЗАЗЕМЛИТИ електричної розетки. Далі за допомогою USB-кабелю з'єднайте сканер з комп'ютером. Увімкніть пристрій для початку роботи.