Як подивитися прошивку nokia 5800. Як подивитися версію прошивки на nokia.

Міняючи прошивку свого телефону, можна істотно поліпшити його продуктивність. Це ж стосується і мобільного пристрою Nokia 5800. Проте з ним пов'язані деякі труднощі, тому що в останні роки було випущено кілька версій прошивки. Тому перед удосконаленням девайса, необхідно визначити її версію.
Інструкція
1
Дізнайтеся при покупці версію прошивку мобільного телефону Nokia 5800. Як правило, продавці ознайомлені з даною інформацією. Однак якщо пристрій купується з рук або знаходиться у вас достатньо давно, то необхідно самостійно подивитися прошивку . Для цього можна скористатися одним з декількох способів.
2
Увімкніть телефон Nokia 5800 і наберіть наступну комбінацію: * # 0000 #. Далі перейдіть в «Меню» - «Телефон», виберіть «Керування телефоном» і перейдіть в розділ «Оновлення пристрою». Таким чином ви визначите не тільки версію прошивки, але й зможете дізнатися різні додаткові дані.
3
Визначте продукт-код телефону Nokia 5800. Для цього дістаньте акумулятор із пристрою та знайдіть комбінацію з 7 цифр, перед якою написано Product code. Напис може бути виконана синім, червоним або чорним кольором. Зайшовши в «Меню» - «Оновлення пристрою», перейдіть в функцію «Перевірити оновлення».
4
Далі перейдіть на сайт http://europe.nokia.com/A4577224, виберіть модель телефону Nokia 5800 і введіть відповідні цифри у вікно «Enter your product code:». В результаті зможете визначити серію прошивки і останню доступну версію.
5
Завантажте з офіційного сайту компанії Nokia (http://europe.nokia.com) програмне забезпечення Update. Встановіть його на свій персональний комп'ютер. Підключіть до ПК мобільний телефон за допомогою USB-кабелю. Відкрийте програму і слідуйте підказкам для визначення версії поточної прошивки і перевірки рекомендованих оновлень.
6
Перевіряйте прошивку у разі купівлі мобільного пристрою з рук. Справа в тому, що русифіковані пристрої мають конкретні версії, і у випадку, якщо телефон був поставлений з-за кордону нелегально, вам буде досить складно здійснювати пере прошивку і установку додаткових функцій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PXKw8zEha4Y