Як встановлювати сабвуфер.

Сабвуфер використовується для створення глибокого звуку на дуже низьких частотах. Він присутній в більшості домашніх кінотеатрах або потужних аудиосистемах. Якщо ви вирішили встановити такий пристрій у себе вдома, то почати необхідно з самої покупки, так як могутніше не завжди може виявитися якісніше.
Інструкція
1
Проаналізуйте розміри кімнати і акустичну систему, до якої буде підключатися сабвуфер. Це необхідно проробити перед тим, як купувати пристрій. Якщо у вас невелика акустика, то сенсу від великого сабвуфера буде мало. Також не варто купувати пристрій з одними входами лінійного рівня в тому випадку, якщо ресивер або підсилювач не володіє додатковими виходами для контролю гучності. Визначте місце в кімнаті, де буде стояти сабвуфер. Якщо поставити його біля стіни, баси будуть більш яскраво виражені, а якщо встановити в кут, вийде гучна звучання.
2
Підключіть сабвуфер до підсилювача допомогою додаткового акустичного кабелю через входи акустичної системи. Якщо використовуються лінійні виходи, то знадобляться міжблочні кабелі. Для моноподключенія необхідно задіяти обидва канали підсилювача.
3
Відрегулюйте частоту зрізу сабвуфера під головні колонки. Для цього ознайомтеся з інструкцією пристрою, в якій детально описуються всі регулятори і їх призначення. Однак не варто налаштовувати все тільки по правилам. Перевіряйте звучання також на слух, в залежності від бажаної вами музики.
4
Щоб забезпечити безшовну інтеграцію випромінювачів, необхідно трохи перекрити смуги частот сабвуфера і акустики. На задній панелі пристрою розташовані високоуровневий регулятор гучності для входів акустичних систему, а також низькорівневий, який регулюється лінійні виходи. Для зміни верхньої межі воспроизводимой смуги використовується регулятор частоти зрізу. Деякі моделі обладнані двома такими ручками для точної і грубої настройки.
5
Встановіть при необхідності програмне забезпечення для роботи сабвуфера. Це залежить від конфігурації пристрою і того, з якою акустичною системою вони працюють. Як правило, дана інформація міститься в інструкції.