Як підключити радіотелефон до бази.

Радіотелефон складається з базової станції, приєднаної до телефонної мережі, і однієї або декількох бездротових трубок, які приймають сигнал за допомогою радіохвиль. Установку і підключення радіотелефону кожен може виконати самостійно, без допомоги фахівців, досить знати основні правила.
Інструкція
1
Визначте місце, куди буде встановлюватися база радіотелефону. Як правило, місце вибирається досвідченим шляхом. Однак необхідно врахувати ряд факторів. Не варто розташовувати пристрій біля холодильника, пральної машини, мікрохвильової печі чи іншої технікою, яка виконана в металевому корпусі, є джерелом електромагнітних полів або тепла. Телефонна база також не повинна перебувати під прямими сонячними променями або в приміщенні з підвищеною вологістю.
2
Прочитайте інструкції до радіотелефону і дізнайтеся необхідний час для заряду акумулятора. Після цього підключіть пристрій до мережі і зарядіть батарею. Натисніть на клавішу Page, коли трубка буде лежати на базі, щоб автоматично встановити код безпеки. Дану процедуру повторюйте всякий раз, коли розряджається акумулятор або втрачається зв'язок з трубкою, так як в цих випадках код обнуляється.
3
Натисніть на базі кнопку интеркома, яка, як правило, розташована над кнопкою «Гучний зв'язок». Утримуйте в натиснутому положенні до того моменту, поки пристрій не почне подавати сигнал.
4
Зайдіть в меню трубки в розділ «Налаштування», утримуючи кнопку интеркома. Виберіть пункт «Реєстрація трубки» і натисніть на відповідний номер бази, яка зазвичай є першою. Почекайте деякий час для того, щоб встановилася зв'язок між базою і трубкою. Якщо пристрій зажадає код, необхідно ввести 0000 або той код, який вказаний в інструкції радіотелефону.
5
Підключіть телефонну базу до мережі за допомогою модульного з'єднувача і спеціального перехідника. Перевірте наявність зв'язку і спробуйте подзвонити кому-небудь. Якщо розмова не переривається, значить установка телефонної бази і підключення радіотелефону пройшли успішно.