Як підключити сабвуфер до активних колонкам. Як підключити активний сабвуфер до активних колонкам.

Активні колонки володіють власним підсилювачем, тому підключення їх до сабвуферу досить трудомістким і вимагає індивідуального підходу. У зв'язку з цим, спочатку перевіряється сумісність пристроїв, а вже після цього здійснюється процес їх об'єднання.
Інструкція
1
Визначте, чи можна наявний сабвуфер підключити до активних колонкам. Для спільної роботи обидва звукових пристрої повинні володіти подвійним Стереовихід і каналами харчування. В іншому випадку ваша затія не увінчається успіхом. Необхідно відзначити, що активні колонки не потребують додаткового програмному забезпеченні при підключенні до них сабвуфера безпосередньо.
2
Придбайте на радіоринку або в спеціалізованому магазині акустики аудіокабель "косичку", що володіє подвійним RGB роз'ємом, які в народі називаються «тюльпаном». При цьому на другій стороні кабель повинен бути представлений оголеними проводами.
3
Підключіть дроти RPG до колонкам і сабвуферу . Активні колонки приєднуються через «тюльпан», а сабвуфер - через спеціальне гніздо для під'єднання пасивних колонок. При цьому необхідно дотримати полярність | R | L || R | L |, в іншому випадку система не буде функціонувати. Якщо у сабвуфера канал підключення представлений не типом «клямка», а роз'ємом «тюльпан», то використовується подвійний аудіокабель з подвійним RGD роз'ємом на обох кінцях.
4
Увімкніть сабвуфер в мережу, при цьому активні колонки будуть працювати в пасивному режимі. В іншому випадку, якщо живити колонки, може статися конфлікт підсилюючих систем, що призведе до фону відтворення звуку або виходу з ладу акустичних пристроїв.
5
Підключіть сабвуфер до персонального комп'ютера через спеціальний вихід і перевірте працездатність акустики. Якщо відтворення звуку не з'явився, то зайдіть в меню «Параметри гучності» або «Налаштування мікшера» і перевірте відповідність зазначених у них пристроїв відтворення звуку, а також інші параметри гучності. Також можете перевірити відповідність драйверів звуку в розділі «Властивості системи» - «Диспетчер пристроїв».