Як відремонтувати psp.

Ігрова консоль PSP являє собою портативний пристрій, що поєднує в собі функцій ігрової платформи і КПК і володіє безліччю мультимедійних можливостей. Вона дозволяє людині повністю зануритися в світ розваг та ігор, який може зруйнуватися тільки з поломкою девайса.
Вам знадобиться
  • - епоксидна смола;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Визначте характер поломки консолі PSP. Вона може бути представлена як механічними пошкодженнями, так і програмними помилками. Якщо ви не впевнені, що зможете впоратися самостійно з ремонтом пристрою, то зверніться до сервісного центру. Якщо у вас ще діє гарантія, то лагодження консолі PSP буде безкоштовною. В іншому випадку фахівці повідомлять вам суму ремонту, яку необхідно буде сплатити.
2
Скористайтеся епоксидною смолою для самостійного ремонту механічних пошкоджень пристрою. За допомогою даної маси ви зможете замінити кнопки або частини корпусу, розкришити або розбилися при пошкодженні.
3
Справтеся з западаючими кнопками і джойстиком допомогою заміни ослабленою пружини. Для цього розкрутіть акуратно корпус і замініть елемент у власниках. Знайти запасну деталь можна на радіоринку або в спеціалізованому магазині з ремонту електричної техніки. Обов'язково перевірте, що пружини ідентичні.
4
Виправте тотальне пошкодження корпусу за допомогою повної заміни. Придбайте в магазині з продажу консолей PSP підходящий корпус, відкрутіть старий і встановіть новий. Болтики для кріплення бажано придбати нові разом з корпусом.
5
Скачайте на свій персональний комп'ютер програмне забезпечення для прошивки консолі PSP. Додаток повинен бути досить простим і підходити під версію і модель вашого пристрою. Перед тим як користуватися програмою, перевірте її на наявність вірусів і порівняйте контрольні суми. Це дозволить уникнути поломки через неякісне або неповного програми.
6
Скачайте необхідну прошивку і завантажте її у встановлену програму. Підключіть консоль PSP до комп'ютера і прошийте карту пам'яті. Перезавантажте приставку і перевірте її працездатність.