Як позбутися запаху горілого м'яса. підгоріла сковорода Як позбутися запаху гару в будинку.

Доглянута квартира - це завжди чисте повітря, відсутність неприємного запаху . Але іноді господині стикаються з проблемою підгоряння страв при приготуванні, особливо важко усунути аромат від пригорілого м'яса. Впоратися з такою ситуацією можна наступними способами.
Вам знадобиться
  • - оцет;
  • - апельсини, або лимони;
  • - сіль;
  • - сода;
  • - вологі серветки;
  • - зубна паста;
  • - трави.
Інструкція
1
Якщо запах горілого м'яса з'явився на кухні, тоді візьміть суху лимонну або апельсинову кірку, запаліть її на блюдце, потім провітріть приміщення. Також наріжте свіжі апельсини і розкладіть їх на тарілці. Можна налити на сковороду з товстими стінками трохи оцту і поставити на повільний вогонь. Оцет випарується, а неприємний запах з кухні поступово зникне.
2
Від запаху в приміщенні можна позбутися, якщо відкрити вікна або включити вентилятор. Провітрюйте квартиру кожні 30 хвилин. Поставте витяжку на повну потужність. Скористайтеся освіжувачем повітря зі стійким, приємним ароматом.
3
Запах гару в духовці після приготування страви з м'яса можна видалити таким способом. Налийте в каструлю воду, додайте скоринки апельсина або лимона. Прокип'ятіть її в духовці протягом 15 хвилин. Для видалення запаху жиру в мікрохвильовці, або витяжці - нанесіть на поверхню зубну пасту, трохи розітріть її і протріть вологою серветкою.
4
Щоб позбутися запаху горілого, спочатку, перекладіть підгоріле м'ясо в інший чистий посуд, накрийте вологим папером, скропити оцтом. Брудну ємність помістіть в таз з холодною водою і дайте їй постояти в ній 20 хвилин. Злийте воду, акуратно очистіть каструлю і промийте - запах гару піде.
5
Якщо м'ясо пригоріло на плиті, візьміть ганчірочку, або серветку, змочіть її в оцті, потім покладіть на плиту. Запах горілого вбереться в тканину.
6
Для миття забрудненої ємності застосуєте хороше засіб для чищення зі стійким приємним ароматом.
7
Спробуйте протерти всю гар водою з содою. Прокип'ятіть у воді траву м'яти, лаванди, меліси, материнки. Можна прожарити в сковорідці сіль, в гарячому стані вона добре вбирає всі запахи.
Корисна порада
При смаженні м'яса використовуйте сковорідку з антипригарним покриттям.