Як визначити свій темперамент. Як дізнатися свій темперамент.

Темперамент - це вроджені особливості людини, що визначають його характер. Якщо ви визначите свій темперамент, ви дізнаєтеся свої сильні і слабкі сторони.Знаніе темпераменту дозволить вам використовувати свої сильні і нейтралізувати слабкі сторони. Ви так само будете краще розуміти інших людей, оскільки будете знати приховані механізми їх рішень і вчинків.
Інструкція
1
Визначте свій темперамент, поспостерігавши за собой.В легко пристосовується нової обстановці. Добре контролюєте свої емоції, охоче беретеся за нові справи. У вас плавна й упевнена хода, ваші рухи легкі і швидкі. Ви говорите грамотно і чітко. У вас хороша постава і виразні жести. У той же час, ви швидко відволікаєтеся від справ. Як тільки пропадає новизна відчуттів, ви стаєте байдужими і млявими. Якщо це про вас, ви - сангвінік.
2
Ви - легковозбудими і неврівноважені. Ви надмірно рухливі, ваші почуття дуже сильні і проявляються яскраво. Ви беретеся за нові справи з величезним запалом, і віддаєтеся їм повністю, але при цьому неадекватно оцінюєте свої сили, тому часто справи залишаються незавершеними. У вас кваплива, часто плутана мова. Вам нелегко всидіти на одному місці, тому ви часто схоплюєтеся або міняєте пози. І це все про вас? Ви - холерик.
3
Ви - пасивні і легко вразливі. Ви відчуваєте збентеження в суспільстві незнайомих людей. Ви занурені в себе, віддаєте перевагу спокійну і добре знайому обстановку. Ваші почуття глибокі і постійні. У вас стримана, але швидка хода. Ваша мова повільна, часто з запинками. Дуже схоже на вас? Ви - меланхолік.
4
Ви наполегливі й завзяті. Вас складно вивести з рівноваги. Ви скупі на емоції, дуже грунтовні і надійні. Ви повільно прийдіть з людьми, і повільно перемикаєтеся на новий вид роботи. Ваша хода некваплива. Ви можете підлягає зберігати одну і ту ж позу. Ваша мова некваплива, ви, взагалі, чи не говіркі, не подобаються дозвільної балаканини. Впізнали себе? Ви - флегматик.
5
Якщо вам не вдалося самостійно визначити свій темперамент, скористайтеся одним з численних тестів визначення темпераменту. В Інтернеті їх існує безліч. Для знаходження такого тесту, вам достатньо в будь-якій пошуковій системі набрати фразу: «Тест на визначення темпераменту». Зверніть увагу, що існують тести online і тести, в яких ви будете обробляти результати самостоятельно.І пам'ятайте, немає хороших чи поганих темпераментів. У кожного темпераменту є свої сильні і слабкі сторони. Вам просто необхідно правильно використовувати особливості вашого характеру.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-Z4_QJ1fZ_U
Зверніть увагу
Темперамент визначає і забезпечує швидкість, силу і врівноваженість наших реакцій. Він проявляється в мисленні, промови, манері спілкування. Водночас темперамент не впливає на інтереси, успішність, інтелект, ділові якості - тут людина в змозі самостійно розвинути задатки, перетворити їх у здатності або забути про них.
Корисна порада
Темперамент походить від латинського слова «temperamentum», що означає «належне співвідношення частин». У сучасній психології під темпераментом розуміють характеристику людини залежно від динамічних особливостей його психіки. Головними критеріями, за якими можна визначити темперамент людини, є: загальна активність особистості, рухові прояви або моторика, а також емоційність і вираз почуттів.