Як підключити підігрів дзеркал на ВАЗ.

Однією з основних проблем автомобілістів є проблема промерзання стекол і дзеркал в зимовий час. В результаті їх неможливо використовувати за прямим призначенням, що може викликати аварійні випадки. Вирішити дану ситуацію можна за допомогою підключення на ВАЗ підігріву дзеркал .
Інструкція
1
Демонтуйте оббивку передніх дверей і порогів, щоб вони не заважали при прокладанні електричних проводів для системи обігріву дзеркал . Приготуйте всі необхідні елементи: викрутки, дроти, обігрівальний елемент та інше.
2
Розпочніть зніманню штатних дзеркал . Пам'ятайте, що це дуже тонка робота, з якою не можуть деколи впоратися і досвідчені ремонтники, так як дзеркал ьний елемент дуже легко кришиться і ламається. У зв'язку з цим заздалегідь придбайте нові запасні дзеркал ьние елементи.
3
Захистіть свої руки від порізів рукавичками. Розберіть ручку управління і відкрутіть саморізи, які тримають декоративні накладки. За допомогою плоскої викрутки акуратно подденьте дзеркал ьний елемент. Щоб убезпечити себе від можливих осколків, проклейте дзеркал про широким скотчем.
4
Дістаньте шарнір дзеркал а з корпусу за допомогою викрутки. Для його від'єднання необхідно виконати петлю з мотузки або ременя. Петля накидається на шарнір, після чого сильно дерните її на себе, притримуючи корпус дзеркал а, інакше можете його випадково відірвати.
5
Приготуйте необхідне число проводів для підключення підігріву дзеркал . Знадобитися чотири провідника на праве і ліве дзеркал о і два дроти на масу. В щілину важеля пружини дзеркал а протягнете дроти і підключіть контактні елементи. Зберіть дзеркал ьний елемент. Для того щоб його зафіксувати, необхідно злегка натиснути на центральну область до характерного клацання.
6
Встановіть нові дзеркал а і пропустіть підключення проводу всередину дверей ВАЗ а. Зніміть мінусову клему акумулятора, відкрутіть запобіжний блок і підключіть дроти, які також заводяться на кнопку включення підігріву задніх стекол. Перевірте працездатність пристрою і остаточно приведіть салон автомобіля в порядок.