Як відновити роботу флешки.

Причинами збоїв в роботі USB-знімного диска можуть перебої в електроживленні, порушення правил вилучення пристрою і безліч інших подій. Ознаками порушення працездатності служать відсутність реакцій на команди, неможливість доступу або перехід в режим «Тільки для читання».
Інструкція
1
Переконайтеся в розумінні схеми роботи знімного пристрою: передача даних між комп'ютером і Flash-пам'яттю здійснюється спеціальною програмою, встановленою на мікросхемі-контролері.
2
Визначте модель контролера, заставленого на знімному диску: механічно розкрийте флешку і знайдіть ім'я мікросхеми на корпусі або скористайтеся спеціалізованими утилітами CheckUDisk, ChipGenius або UsbIDCheck, призначеними для встановлення кодів VID і PID. Код VID дозволяє здійснити визначення виробника даного знімного пристрою, а код PID ідентифікує сам пристрій.
3
Пам'ятайте, що неможливість визначення вищевказаних кодів або відсутність значень кодів є показником електричного пошкодження контролера і мають на увазі неможливість відновлення працездатності знімного диска.
4
Визначте компанію-виробника потрібного знімного пристрою за допомогою знайденого коду VID і з'ясуйте модель встановленої мікросхеми за кодом PID з використанням спеціалізованої бази iFlash.
5
Скористайтеся можливістю пошуку необхідного інструменту відновлення працездатності використовуваного знімного пристрою, що надається сайтами компаній-виробників або виберіть потрібну утиліту в списку інтернет-ресурсу flashboot.ru.
6
Виконайте рекомендації майстра відновлення обраного інструменту або вивчіть інструкції, що входять до утиліти.
7
Використовуйте одну з наступних програм для відновлення інформації, збереженої на накопичувачі: - LostFlashPhoto; - PhotoRec.Ілі визначте наявність пошкоджених секторів Flash-пам'яті при неможливості відновлення даних за допомогою: - Flashnul; - Victoria; - MyDiskTest.
8
Спробуйте відновити інформацію за допомогою вбудованих інструментів системи: «Пуск» - «Панель управління» - «Адміністрування» - «Керування комп'ютером» - «Керування дисками". Застосуйте scandisk.