Як очистити жевачку з одягу.

Неприємно, коли жувальна гумка потрапляє на улюблену річ. Тільки з першого погляду здається, що одяг зіпсована і не підлягає подальшій шкарпетці. Використовуючи нескладні методи, можна швидко позбутися від прилип жуйки.
Вам знадобиться
  • Очищений бензин, праска, паперовий рушник, лід, оцет, рідке мило.
Інструкція
1
Покладіть одяг у поліетиленовий пакет так, щоб жувальна гумка виявилася зверху. Помістіть його в морозильну камеру і залиште на деякий час. Період залежить від величини жуйки і тканини, з якої виготовлено одяг. Потім дістаньте річ з пакета.
2
Негайно приступайте до видалення жувальної гумки. Візьміть ніж або інший гострий предмет і акуратно подденьте жуйку. Намагайтеся при цьому не пошкодити тканину. Якщо на одязі залишилися сліди від жувальної гумки, скористайтеся денатурованим спиртом. Змочіть ватяний тампон в розчиннику і потріть пляму. Виперіть одяг у теплому мильному розчині і просушіть.
3
Покладіть річ на рівну поверхню і накрийте жувальну гумку паперовим рушником. Нагрійте праску і проводите по плямі. Періодично міняйте серветки.
4
Якщо жуйка потрапила на верхній одяг, наприклад шубу або пальто, прикладіть до забрудненого ділянці кубики льоду. Коли жвательная гумка затвердіє, механічно видаліть її.
5
Придбайте в господарському магазині очищений бензин. Налийте його на пляму і залиште на деякий час. Поступово бензин розчинить жвательную гумку і від неї не залишиться й сліду. Якщо у вас немає бензину, можете замінити його ацетоном або спиртом. Ефект буде не гірше. Перед використанням даного методу протестуйте засіб на непомітній ділянці тканини.
6
Для видалення жуйки з однотонних тканин скористайтеся оцтом. Невелику кількість засобу нагрійте до 37оС і обробіть пляма.
7
Видалити жувальну гумку можна за допомогою рідкого мила або будь-якого доступного плямовивідника. Розведіть засіб у теплій воді і покладіть забруднений одяг і залиште на півгодини. За цей час жуйка стане м'якою і її легко можна буде вивести. Потім виперіть одяг звичайним способом і просушіть.
Корисна порада
Якщо ви не хочете зіпсувати дорогу тканину, віднесіть річ в хімчистку.