Як підвищити рівень лактобактерій.

Лактобактерии відносяться до позитивних мікроорганізмам, завжди присутні в кишечнику і піхву. Завдяки їм в організмі постійно утворюється молочна кислота, що пригнічує патогенну мікрофлору. Однак, коли знижується імунітет кількість лактобактерій може зменшиться, що погіршує життєдіяльність організму. Тому дуже важливо протягом все життя подержвать їх рівень в нормі.
Вам знадобиться
  • - пробіотики;
  • - пребіотики;
  • - імуномодулятори;
  • - засоби інтимної гігієни з молочною кислотою.
Інструкція
1
Приймайте пробіотики. Це засоби, що містять біфідо-і лактобактерії, необхідні для нормальної життєдіяльності організму. Вони сприяють підвищенню імунітету людини, що зменшує ймовірність виникнення захворювань. Пробіотики рекомендується приймати не тільки під час відновлення організму після хвороби, але і в профілактичних цілях. Тільки не плутайте кисломолочні продукти, що продаються в магазині, з лікувальними. Останні випускаються в спеціальних лабораторіях і містять дуже велику кількість живих бактерій. Кефір і йогурт піддаються тепловій обробці, в результаті якої більша частина молочнокислих бактерій гине.
2
Включайте в щоденний раціон пребіотики - не переварювати харчові інгредієнти. Вони є корисною їжею для лактобактерій , а значить, стимулюють їх ріст. Вони містяться в багатьох продуктах харчування. Приміром, капуста, цибуля, горох, артишок, висівки, цикорій, часник, банани та інші. Крім того, їх можна купити у вигляді БАДів.
3
Вживайте в їжу свіжий сир (сулугуні, адигейський), йогурти (з невеликим терміном зберігання), соєві та рослинні продукти.
4
Приймайте імуномодулятори. Зменшення кількості лактобактерій в в першу чергу пов'язано з ослабленням захисних механізмів організму. В результаті чого починається бурхливий ріст патогенних бактерій. Тому без корекції імунітету тут не обійтися.
5
Дотримуйтесь інтимну гігієну. Для цього очищайте зовнішні статеві органи засобами, що містять молочну кислоту або дитячим милом. Регулярно міняйте гігієнічні прокладки і нижню білизну, яке має бути з натуральної тканини.
6
Слідкуйте за щоденним спорожненням кишечника. Дослідження показали, що цей процес безпосередньо пов'язаний з кількістю лактобактерій . При своєчасній дефекації спостерігається їх зростання в організмі.
Зверніть увагу
Приймати пробіотики і імунномодулятори слід курсами, роблячи перерви. Так як може відбутися гноблення власної мікрофлори та захисних сил організму.
Корисна порада
Для збільшення зростання лактобактерій слід відмовитися від шкідливих звичок (куріння, алкоголю) і надмірного вживання жирної (солодкої) їжі.