Як змінити фон блогу.

Блоги давно вже стали популярні у користувачів інтернету. Однак не кожен блогер добре розбирається в пристрої свого електронного щоденника. Стаття присвячена початківцям власникам блогів, які відчувають труднощі зі зміною фону .
Інструкція
1
Ознайомтеся з варіантами стандартного дизайну фону . Для початку потрібно розібратися з тим, який вид ви хочете додати своєму електронного щоденника. Можливо, вам підійде один із стандартних видів блога, тоді поміняти фон не складе великої праці навіть не дуже досвідченому користувачеві. Якщо ви є користувачем «Живого Журналу», то пройдіть по посиланню «Аккаунт», яка знаходиться вгорі екрану. Далі можна побачити напис, що знаходиться також у верхній частині дисплея монітора: «Можливо також, що ви хочете змінити свій профіль або оформлення журналу». Пройдіть по посиланню «Оформлення журналу». З'являється екран з обраними дизайнами для фону «Живого Журналу». У лівій частині екрану можна вибрати фон із різних розділів, наприклад - природа, туризм, техно.
2
Знайдіть вподобане зображення самостійно. Можливо, жоден зі стандартних варіантів оформлення блога вам не підійде. Засмучуватися не варто, всесвітня павутина заповнена зображеннями на різну тематику. Напевно ви зможете знайти те, що вам сподобається. Головне - не варто забувати про збереження авторських прав.В випадку, якщо на просторах інтернету вам так і не вдалося знайти відповідне зображення, яке стало б вдалим фоном для вашого блога, не зневіряйтеся. Завантажте фото, зроблене за допомогою власної або запозиченою у когось фотокамери. Помістити його найрозумніше на який-небудь безкоштовний хост. Одним з найбільш популярних сайтів такого роду є googlepages.com. Втім, можете вибрати будь-який інший сподобався вам хост.
3
Зробіть завантажене зображення фоном свого блога. Для цього вам потрібно в розділі «макет» вибрати «змінити html». Далі знайдіть команду: «background: ...» і на місце многоточия вставте посилання на своє зображення, щоб вийшла наступна запис: «background: url (http//ссилка.jpg") # 000000» .Таким чином, ви заміните обридлий фон свого блога на нове, приємне для очей зображення.