Як повісити кухонні полиці.

Кухонний гарнітур в даний час можна зустріти практично в будь-якій квартирі. Він надає кухні естетичний вигляд. Особливу увагу слід приділити його правильній установці.
Інструкція
1
Почніть установку з навішування шаф і полиць. Вони повинні знаходитися на рівні очей. Врахуйте, будь-яка дрібна помилка в розрахунках може негативно зіграти на загальному вигляді кухні. Навісні шафи і полки зазвичай використовують для зберігання важких предметів. Конструкція повинна не тільки виглядати естетично, але і бути надійною.
2
Для початку встановіть на наважках гачок в середнє положення. Для цього існують спеціальні регулювальні гвинти. Потім закріпіть навішування на внутрішніх бокових стінках шаф. Гачок обов'язково повинен виходити на пару міліметрів із задньої стінки шафи. Необхідно це для зачіпки з монтажною шиною. Після цього можете приступати до розмітки. Позначте місця на стіні під отвори. У ці місця буде кріпитися навісна шина.
3
Якщо ви хочете щоб полки і шафи перебували на одній висоті з холодильником або кухонними пеналами, то спочатку встановіть їх. Навісна шина повинна розташовуватися нижче верхнього краю шафи. Дане відстань необхідно виміряти. Для цього прикладіть шину до задньої стінки шафи так, як ніби він був би навешен на цю шину. За допомогою рівня зробіть лінії на стіні, які будуть позначати верх шаф, а також верхній край навісний шини.
4
Щоб визначити горизонтальне положення шаф, найкраще використовувати рівень. Вкрай не рекомендується відміряти відстань від підлоги або стелі. Справа в тому, що вони можуть бути нерівні. Дану розмітку перевірте кілька разів.
5
В отвори вбийте дюбелі. Вони повинні добре підходити до вашого типу стін. Кріпленням зафіксуйте монтажну планку. На неї повісьте шафи. Після цього вирівняйте шафи по рівню. Для цієї мети існую регулювальні гвинти. Наскрізь просвердлите з'єднані шафи. Робиться це для установки меж секційної стяжки. Скріпіть шафи між собою. Навісьте дверцята і відрегулюйте їх.