Як скинути відео з відеокамери на комп'ютер.

Залежно від типу відеокамери існують різні способи копіювання відеоматеріалу на комп'ютер. Визначте тип використовуваного пристрою і виберіть найбільш підходящий варіант.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте відеокамеру, яка записує відео на вбудований жорсткий диск (HDD) або карту пам'яті (Flash card), виконайте такі дії. Підключіть камеру до комп'ютер у, використовуючи відповідний кабель USB. Перший його кінець підключіть до роз'єму на самій відеокамері, а другий - до гнізда USB комп'ютер а. Після цього натисніть кнопку включення. При необхідності виберіть режим підключення, відповідний передачу (копіюванню) даних.
2
Системою автоматично буде визначено новий пристрій. За допомогою провідника відкрийте "Мій комп'ютер", після чого перейдіть в папку приєднаної відеокамери (якщо вона використовує і жорсткий диск, і карту пам'яті, можливе відображення двох пристроїв). Знайдіть відповідні відеофайли, виділіть їх, правою кнопкою миші і виберіть пункт «Копіювати». Далі відкрийте папку на жорсткому диску комп'ютер а, куди ви збираєтеся скопіювати відео з камери, правою кнопкою миші і виберіть пункт «Вставити». Дочекайтеся закінчення процесу копіювання.
3
Якщо для запису відео використовувалася карта пам'яті, ви можете поступити таким чином. Вимкніть відеокамеру і дістаньте з неї карту пам'яті. Вставте її в картрідер комп'ютер а і відкрийте відповідний каталог за допомогою провідника операційної системи. Знайдіть необхідні файли відео і скопіюйте їх у папку на жорсткому диску.
4
Якщо ви використовуєте відеокамеру, яка записує відео на касету (MiniDV, HDV), виконайте такі дії. Підключіть камеру до комп'ютер у за допомогою DV-кабелю. Один його кінець підключіть до самій камері, а інший до гнізда IEEE1394 комп'ютер а. Запустіть програму для імпорту відео (наприклад, Windows Movie Maker). Увімкніть режим імпорту відео з камери, задайте бажані налаштування якості відео, місце для збереження на диску і запустіть процес копіювання натисканням відповідної кнопки.
Процес копіювання фотографій і відео на комп'ютер однаковий практично для всі моделей камер. Вам буде потрібно USB шнур, камера і безпосередньо сам комп'ютер, а також, можливо, драйвери до камери. Сама процедура нічого складного із себе не представляє.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - камера;
  • - usb шнур;
  • - драйвер.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на комп'ютері стоять відповідні драйвери. Диск з ними йде в комплекті з камерою. Вставте його в комп'ютер і дотримуйтесь інструкції по установці. Визначити, чи варті драйвери, дуже просто: підключіть камеру до комп'ютера за допомогою USB шнура. Зазвичай для камер існує єдиний формат роз'єму, купити шнур не складе труднощів в будь-якому магазині з відповідною технікою. Після того, як камера підключена (у включеному стані), перевірте, чи розпізнає її комп'ютер. Якщо ні - то, швидше за все, драйвери не встановлені.
2
Якщо комп'ютер видає діалогове вікно, то він бачить камеру. У діалоговому вікні знайдіть пункт "Відкрити". З'явиться список файлів - це відео і фотографії, зроблені на камеру. Тепер всі дії аналогічні копіюванню з одного диска в комп'ютері на інший. Щоб бачити, які саме фотографії ви копіюєте, натисніть правою клавішею миші в папці з файлами камери. Виберіть "Огляд", потім "Іконки" або "Збільшені іконки".
3
Виділіть файли. Щоб виділити відразу весь вміст, утримуйте CTRL і одночасно тягніть миша з верхнього кута папки вниз, попередньо натиснувши на її ліву клавішу. Коли файли виділені, натисніть на праву клавішу миші. Виберіть "Копіювати". Тепер створіть папку на комп'ютері, в якій ви б хотіли зберегти фотографії або відео. Зайдіть в цю папку. Натисніть праву клавішу миші на порожньому місці в папці та натисніть "Вставити". Файли благополучно скопіюються.
4
Врахуйте, що час копіювання може бути досить тривалим, але для коректної роботи файлів переривати його не рекомендується. Крім того, постарайтеся підключати до комп'ютера камеру з достатньою кількістю зарядки, щоб вона не вимкнулася посеред процесу. Якщо комп'ютер вперто не розпізнає камеру - спробуйте увіткнути шнур в інше USB гніздо на комп'ютері.