Як відправити смс з комп'ютера на мобільний телефон.

Використання сервісу коротких повідомлень швидко і оперативно донесе інформацію до адресата. Навіть якщо його телефон вимкнений в момент відправки повідомлення, він отримає смс відразу після того як включить телефон . Поряд з платною відправкою повідомлень з телефон а, існує ряд способів безкоштовної відправки з використанням інтернету.
Інструкція
1
Найбільш простим і надійним способом є використання офіційних сервісів відправки повідомлень. У цьому випадку вам необхідно точно знати оператора, з яким у вашого адресата укладено договір на обслуговування. Скористайтеся пошукачем щоб знайти його офіційний сайт. Офіційні сайти найбільш поширених російських операторів - beeline.ru, mts.ru і megafon.ru. Перейшовши на головну сторінку, скористайтеся пошуком або картою сайту для дислокації форми відправки смс. Введіть номер абонента в міжнародному форматі, а також текст смс та перевірочні символи. Після цього натисніть на кнопку "відправити". Майте на увазі, що використання латинської розкладки дозволить вам мати більше символів у запасі ніж використання кирилиці.
2
Ви також можете використовувати відправку смс за допомогою таких месенджерів, як icq і mail.agent. Поряд з функцією надсилання повідомлень іншим користувачам, також мають даний месенджер, в них вбудована функція відправки смс на мобільні телефон и. Розглянемо цю функцію на прикладі програми mail.agent. Перейдіть на сайт mail.ru і скачайте програму. Для її використання необхідно наявність електронної пошти mail.ru, тому пройдіть нескладну процедуру реєстрації в разі її відсутності. Запустіть додаток, після чого введіть логін і пароль. Додайте новий контакт для дзвінків і смс, після чого впишіть номер адресата у міжнародному форматі у відповідне поле. Після цього ви зможете відправляти йому смс, але не більше одного повідомлення в хвилину.
3
Використовуйте відправку повідомлень за допомогою безкоштовних сервісів, таких як smsmes.com. З їх допомогою ви зможете відправляти смс не тільки по Росії, але і в багато інших країн світу. Перейдіть на головну сторінку сайту, після чого виберіть країну адресата і оператора, до якого він прикріплений, після чого ви будете перенаправлені на форму безкоштовної відправки смс.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ubQ1XXcMHUs
СМС , від англійського Short Message Service - буквально сервіс коротких повідомлень. Найчастіше так називають самі повідомлення з телефону на телефон (максимум 160 знаків). У них не можна докладно описати думка, але можна коротко описати ситуацію або переслати анекдот. Вартість відправки СМС з телефону коливається близько двох рублів, але за допомогою ряду інтернет-сервісів можна відправити СМС безкоштовно.
Інструкція
1
Якщо ви знаєте, до якої мережі належить номер абонента, скористайтеся сторінкою відправки на сайті цього оператора. Посилання на ці сторінки найбільших мобільних операторів знаходяться під статтею. Введіть код абонента, текст повідомлення. Спишіть код з картинки-тесту. Встановіть налаштування вводу (перетворення в латиницю) і доставки (час, дату). Натисніть кнопку «Відправити».
2
В мейл-агенті відкрийте команду «Додати контакт для дзвінків і СМС ». Вкажіть всі необхідні дані, збережіть контакт. Клацніть по новому контакту двічі, вбийте повідомлення і натисніть «Відправити».
3
Для відправки СМС через ICQ відкрийте список контактів. У діалоговому вікні у вкладці "SMS" вкажіть ім'я і телефон. Напишіть повідомлення і натисніть «Відправити».