Як прибрати в кімнаті.

Прибирання в кімнаті часто затягується на цілий день. А виною тому - неправильно спланований час. Прибрати в кімнаті добре і швидко можливо, якщо скористатися деякими рекомендаціями.
Вам знадобиться
  • - бавовняні ганчірочки;
  • - миючі засоби;
  • - поліетиленові сміттєві мішки.
Інструкція
1
Для початку позбудьтеся відволікаючих вашу увагу чинників: вимкніть телевізор, комп'ютер. Для підняття настрою включите улюблену радіохвилю або просто музику. Розсуньте штори, щоб в кімнаті було світло. Можете відкрити кватирку або вікно. В кімнаті обов'язково повинен бути присутнім свіже повітря.
2
Спочатку зберіть все сміття. Для цього візьміть звичайний поліетиленовий сміттєвий мішок. Не відмовляйтеся від цього пункту, навіть якщо ви вважаєте, що він не знадобиться. В процесі ви переконаєтеся, скільки непотрібних папірців і мотлоху у вас накопичилося.
3
Все речі відразу розкладайте по своїх місцях. Брудна білизна відносите до ванної кімнати, підготувавши його запрати. Рухайтеся по кімнаті послідовно, приводячи кожну ділянку в порядок. Не забудьте про шафу з речами. Прибирання повинна носити не поверхневий характер, тому уважніше оглядайте приміщення.
4
Очищення кімнати від пилу. Вологе прибирання - невід'ємна частина в прагненні до чистоти. Намочіть чисту ганчірочку в теплій воді, додавши туди, наприклад, кілька крапельок соку лимона. Пил витирайте, починаючи з верхніх полиць шафи. Після цього протріть підвіконня і побутову техніку (телевізор, комп'ютер, магнітофон і т.д.). Не забудьте: на м'яких меблів також скупчується багато пилу, тому скористайтеся пилососом або застосуєте вологу щітку або губку для чищення меблів. Заключним етапом в боротьбі з пилом служить чистка статі. Протріть його ганчіркою або шваброю, не забуваючи про плінтуса.
5
В кінці прибирання кімнати приділіть увагу стеклам і дзеркалам. Їх блиск допоможе приміщенню виглядати по-справжньому добре і чисто прибраним. Для цього скористайтеся спеціальним миючим засобом, яке можна придбати в будь-якому відділі побутової хімії, або протріть поверхню теплою водою, додавши до неї кілька крапель нашатирного спирту. Після цього скла насухо витріть паперовими серветками, щоб не залишити розлучень.