Як прати драповое пальто.

З часом будь-яка річ, паскудячись, втрачає свій первозданний вигляд. Драпове пальто не виняток. Для того щоб привести його в належний стан, необхідно провести вологе чищення. Тільки не використовуйте для цього пральну машинку, інакше з річчю можна буде попрощатися.
Інструкція
1
Ідеальний варіант - хімчистка. Досвідчені фахівці проведуть м'яку чистку вироби, не зашкодивши його формі. Від вас буде потрібно тільки час на дорогу до спеціальної установи і деякі матеріальні витрати. Якщо ж ви вирішили заощадити і провести вологе чищення самостійно, запам'ятайте кілька порад.
2
Для початку уважно ознайомтеся з ярличком, розташованим у горловини вироби, або на бічному шві. Саме там вказують необхідні умови для чистки речі. В деяких випадках виробник вироби забороняє прання. В цьому випадку почистити драповое пальто можна за допомогою звичайного мильного розчину. Тільки не перестарайтеся, занадто велика кількість мила в розчині може залишити розлучення на вашому виробі. Для чистки драпове пальто використовуйте м'яку губку. Розчин нанесіть на виріб і залиште на кілька хвилин. Після цього почистіть його губкою. В заключному етапі протріть пальто вологою ганчіркою, видаливши залишки мильного розчину. Пам'ятайте: дану процедуру рекомендується проводити в трохи теплій воді. Після вологого чищення пальто гарненько струсіть і повісьте сушитися на плічки.
3
Якщо ж ви все-таки вирішили повністю запрати пальто , зручніше це робитиме у ванній. Для цього наберіть трохи прохолодної води і розчиніть в ній спеціальний засіб для прання (для делікатних речей). Драпове пальто опустіть у воду і залиште на кілька хвилин. Після цього злегка почистіть виріб, використовуючи губку або спеціальну щіточку. На завершення процедури помістіть пальто в чисту воду для полоскання. Після цього викрутити виріб і повісьте його на плічка, акуратно розправивши всі складки. Сушку виробляєте в добре провітрюваному приміщенні, наприклад, на лоджії або балконі. При дотриманні всіх правил прання ваше пальто не втратить первинний зовнішній вигляд і яскравість фарб.